Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sürdürülebilirlik sağlamak açısından iş sağlığı ve güveliği politikalarına uymak oldukça önemlidir ve işinizin, işçilerin veya müşterilerin sağlık veya güvenliklerini tehlikeye atmamasını ve çevreye zarar vermemesini sağlamak esastır.

Endüstrinize ilişkin iş sağlığı ve güveliği standartlarına uymanız, küresel pazarda ticaret yapabilmeniz için büyük önem taşımaktadır.

İş Sağlığı ve Güveliği uzman ağımız aracılığıyla, mesleki hijyen, endüstriyel hijyen, ağırlama hizmetleri ve iş sağlığı ve güvenliği konularında kapsamlı deneyime sahibiz. OHSAS 18001 gibi standartlar kullanarak, riskleri ve potansiyel tehlikeleri değerlendirmenize ve bunları azaltmaya yönelik önlemler belirlemenize yardımcı olmak amacıyla seminer, değerlendirmeler, gözlem, denetimler ve belgelendirme hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel tesis ve laboratuvarlarımız tarafsız test ve acil hizmet için günün 24 saati açıktır.

SGS’de, size, iş sağlığı ve güveliği yönetiminizin herhangi bir endüstri veya sektöre yönelik en yüksek standartları karşılaması için ihtiyacınız olan güvenceyi sağlayabiliriz. Sağlık ve güvenlik yönetimi için en iyi küresel uygulamaya sahip olmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgi almak için bizimle irtibat kurun.