Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS yüzey suyu araştırmaları su kalitesi testi ve analizleri ile değerli kaynaklarınızdan azami verim almanıza yardımcı olur. Daha fazla bilgi için akredite ekibimizi hemen arayın.

Suyu ister günlük yaşamınızda ister sağlık, ister soğutma ya da sanayi suyu olarak kullanın, su kalitesi vazgeçilmez bir gerekliliktir. Şirketinizi ilgilendirecek yüzey suları; içme suyu, sulama suyu, deniz suyu, kanalizasyon ve atık sularının salınması için kullanılan akarsu ve nehir sularının tümünü kapsamaktadır. Tüm yüzey suları için mutlaka kalite analizi yapılmalıdır ve bazı kaynaklar zorunlu yasal kontrollere tabidir.

Mobil su testi laboratuvarlarımız su analizlerinizi hızlıca gerçekleştirmek için istediğiniz bölgeye ulaşabilir. Suyun bileşimini analiz ederek, kimyasal, biyokimyasal ve mikrobiyolojik kalitesini kontrol ediyoruz. Üst kalite ekipmanlar ve uzman bilgisayar yazılım programları kullanarak, size kontaminasyonun gerçekleştiği ve müdahale edilmesi gereken tüm bölgeleri raporlamak için sonuçları görselleştirebilmekteyiz.

Ekibimiz, denizcilik araştırmalarında gerçekleştirilen deniz suyu kalitesi izleme, büyükşehir ve ilçelerdeki içme suyu kontrollerini de kapsayan su analizi raporları hazırlama konusunda itibar kazanmıştır. Laboratuvarlarımız tüm ulusal ve uluslararası kalite standartları gereğince akredite olmuş ve yetkili idari kurumlarca onaylanmışlardır. Çalışmalarımızda yalnızca son güvenlik standartlarını uygulamaktayız.

Geniş kapsamlı laboratuvar testlerimiz çevresel denetimlerin ve etki araştırmalarının hazırlanılmasında kullanılabilir. Analizler ihtiyaçlarınıza göre hazırlanacak bir su yönetimi planının oluşturulmasında size yardımcı olur. Atık su sorunlarınızı çözme konusunda da size yardımcı olabiliriz. Yasal su düzenlemelerine uymak için, gerekli olan tüm önlemlerin alındığını göstermek amacıyla hazırlamış olduğumuz raporu kullanabilirsiniz.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi sizin için çalışsın. Su kaynaklarınızın gelecekte güvenli ve ekonomik olarak kullanılmasını sağlamak için bizi hemen arayın.