Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, yeraltı suyunuzun haritasını çıkarmak için çeşitli akifer pompalama testleri ve araştırma testleri kullanarak alan bilgisi toplar. Size su kaynaklarınızdan maksimum verimi nasıl sağlayacağınızın net bir resminin çıkarılması için hidrojeoloji ekibimizi hemen görevlendirin.

Sürdürülebilir bir gelecek için su kaynaklarınızı korumak amacıyla, mevcut su kaynağı, depolama kapasitesi ve drenaj sistemleri hakkında olabildiğince fazla bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Testlerimiz dere ve akarsuları izlememizi, depolama kapasitesini ölçmemizi ve uygun drenaj sistemleri planlamamızı sağlamaktadır.

Bu da kuyuların konumundan en yüksek verimi alabileceğiniz ve su kaynaklarınızın planlarınızı desteklemek için yeterli olup olmadığını değerlendirebileceğiniz anlamına gelir. Pompalama testleri bir akiferin yerel geçirgenliği hakkında bilgi toplamamızı sağlar.  Araştırma testleri toprağın gözenekliliği ve toprakta sıvı emilimi hakkında bilgi verir. Slug testleri bir kuyunun çevresindeki alanın özelliklerini hızlı bir şekilde tahmin eder.

Doğru bilgi, projenizde doğru sonuçları almanın anahtarıdır. Su haznesi kapsamının ve suyun beslenme bölgesinin ayrıca akış tipi ve derinliğinin haritasını çıkarmak için en son yeraltı suyu modelleme tekniklerini kullanıyoruz. Test sonuçları, akifer karakterizasyon uzmanlarından oluşan ağımızca analiz edilmektedir. Raporlarımız planlama izinlerini ve su çıkarma uygulamalarını desteklemek için kullanılabilmektedir.

Su en değerli varlıklarınızdan biridir. Su kaynaklarınızdan en yüksek verimi almak için ekibimizi hemen arayın.