Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Projenizin kapsamı ne olursa olsun, SGS geçirgenlik testleri sürdürülebilir başarı için en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olabilir. Projenizi tamamlamak için en iyi planı oluşturmak üzere ekibimizi hemen arayın.

Toprak ve suyu kapsayan çoğu projede, drenaj ve sızıntı kontrolü başarı için temel gerekliliktir. Araç yıkama tesislerinde, su drenajı olağanüstü öneme sahiptir. Yeni bir inşaat projesinde, öncelik yağmur suyu filtrelemesini maksimuma çıkarmak olabilir.

Yıllara dayanan deneyimimiz ve binlerce hidrojeolojik araştırma projesi gerçekleştirmiş olmamız en güçlü özelliğimizdir. Sizin projenize uygun bir çözüm bulabiliriz. Hidrojeolojide kullanılan yerel geçirgenlik testine (Lefranc testi) dair kendi uyarlamamız, doymamış zeminli bölgelerde dahi geçirgenliği hesaplamamıza yardımcı olur. Bu, sızıntı kontrolleri ve drenaj sistemleri için en iyi çözümü belirlemeye yardımcı olacak zemin geçirgenlik analizleri için, hızlı ve düşük maliyetli bir yöntemdir.

Resmin tamamını görmenizi, eylem planının öncelik sırasını belirlemenizi sağlayan bir dizi veriyi entegre etmek ve görselleştirmek için coğrafi bilgi sistemlerini kullanıyoruz. En son teknoloji ve ekipmanları kullanarak, ne kadar küçük veya büyük olduğuna bakmaksızın her türlü işin üstesinden gelebiliriz. Kamusal bir su rezervi kurulumu yapıyorsanız, pompalamanın etki çapını hesaplıyor, yeraltı su kaynaklarının kapasitesini belirliyor ve yeraltı suyu kontaminasyonu için koruma bölgelerini tanımlıyoruz.

Atık su salınımının olabileceği yerlerde, atık yönetimi yönetmeliklerini karşılayan, insan sağlığına, yerel ekosistemlere ve yeraltı kaynakları ile ilgili riski azaltacak çözümleri gözden geçirebiliriz. Arıtılmış suyun nehirlere veya yapay su yollarına salınımını kapsayan özel izin kriterlerini karşılayan su arıtma sistemlerini uygulamaya geçirebiliriz.

Çok sayıdaki profesyonel belgelerimizle, yasal düzenleme uygulamalarınızı üstlenebilir, projenizi zamanında ve uygun bütçeyle tamamlamanızı sağlayabiliriz. Size lisans sözleşmeleri, saha araştırmaları, çevre ve güvenlik yönetimi gerekliliklerini karşılayan analiz ve belgelerle yardımcı olabiliriz.

SGS ile çalışmak yıllara dayalı uzmanlık, kalite ve güvenlik garantisi getirir. Ekibimizi hemen arayın ve bir sonraki başarılı işbirliğinizi başlatın.