Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel sondaj hizmetleri konusunda uzmanlaştığından projenizde gerek duyulan son ekipmanlara ve teknik yeterliliğe sahiptir.

Çevre yasaları ve düzenlemeleri konusunda sahip olduğumuz uzmanlık, projenizde kullanacağınız çevresel sondaj çözümünün uyumlu ve güvenli olmasını sağlar.

Her sondaj kendine has bir çevrede gerçekleştiğinden projenizi ciddi bir şekilde değerlendiriyoruz ve hedeflerinize yakın bir formül geliştiriyoruz. İster küçük bir sondaj deliği açmak isteyin, kuyu izlemesi ya da toprak numune alımına gerek duyun, ister okyanus zemini üzerine rüzgar türbini kurmak isteyin. Biz size her konuda yardımcı olabiliriz. Ekiplerimiz, gelişmiş sağlık ve güvenlik koşulları ve azaltılmış çevresel etki ile projenizin bir başarıya dönüşmesine imkan tanır.

Geniş ve multidisiplinli, yüksek kaliteli ve çevrenize uygun en gelişmiş teknolojiyi kullanan çevresel sondaj hizmetleri ekibine sahibiz. Geniş kapsamlı ekipmanlarımız ulaşımı zor bölgelerde (yeraltı kuyusunda) ya da geniş bölgelerde (deniz yataklarında) kullanılabilir. Arazinizden alınan veriler ve ihtiyaç duyduğunuz sonuçlar temelinde sizin için en iyi yöntemi, ekipmanı ve personeli seçiyoruz. Geniş tecrübeye sahip ekiplerimiz, işi etkin ve ekonomik olarak hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirmek için sizin çalışanınız olur.

Çevresel sondaj ekiplerimiz son sanayi ve çevre yasaları ve düzenlemelerine uyum konusunda yüksek derecede bilgilidir. Son yasalar konusunda sürekli bilgilendiğimiz için sizin ve çalışanlarınızın üzerindeki yükü alıyoruz. Son endüstriyel sağlık ve güvenlik düzenlemelerine uyum sağlayabilmek için kayıp önleme programı geliştirdik. Tüm teknik ekibimiz düzenli olarak sağlık ve güvenlik seminerlerinden geçmektedir.

Kusursuz çevresel sondaj alanında öncüyüz ve standartları belirliyoruz. Başarıyla yönettiğimiz binlerce çevresel sondaj projesinden elde ettiğimiz tecrübe ile geçmişte gelişmiş çözümler yardımıyla karmaşık zorlukların üstesinden geldik.

Ana sondaj hizmetlerimizin kapsamı şu şekildedir:

  • Sondaj yapılacak alanının stabilize edilmesi
  • Atıkların uzaklaştırılması
  • Kontaminasyon olasılığı olan ya da kontaminasyon tespit edilen alanlarda yeraltı suyunun kalitesini ölçmek için gözetleme kuyularının açılması
  • Kontamine olmuş suyun tahliyesi için kurtarma kuyularının açılması
  • Analizler için su, toprak ve gaz numuneleri alınması
  • Pompa testleri
  • Araştırma ve iyileştirme sistemlerinde kısa aralıklarla yeraltı suyu numune alımı için çok girişli kuyuların açılması
  • Kuyuların kullanım dışı bırakılması ve mühürlenmesi

Projenizin başarıya ulaşması amacıyla doğru bir yaklaşım elde etmek için SGS çevre hizmetleri ile iletişime geçin.