Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel uygunluk hizmetleri çevreyi korumak, faaliyetlerinizi ve ekipmanlarınızı onaylamak, izinlerinizi almak ve dokümantasyon hazırlamak için mevcut düzenlemelere olan uygunluğunuzu denetler. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için SGS'i arayın.

Sanayi kurulumları çevreye belirgin zararlar verebilir. Çevresel kirlenmelere yol açan ekipmanlar da bir çok sanayi tesisinde bulunmaktadır. Sonuç olarak çevresel düzenleyici yeterlilikler izinlerin alınabilmesi için faaliyetlerin güvenli olmasını ve çevre lisansının alınabilmesi için güvenli ekipmanların kullanılmasını gerektirmektedir.

İzin ve lisans başvuruları için gerekl dokümantasyonun hazırlanmasına yardımcı olabiliriz: Ve idari makamlara uyumluluğunuzu ve paydaşlarınıza çevre koruma konusundaki uygunluğunuzu gösterecek doğrulama işlemleri için gerekli olan evrak işlerini yürütürüz.

Büyük kurulum ve üretim fabrikaları için entegre izinlerin alınması başvurularında size yardımcı olabiliriz. Gelecekteki uyumluluğunuz için idari ve veri yönetimi konularında da yardımcı olabiliriz.

Dokümantasyonunuzun çevresel düzenleyici yeterlilikleri desteklediğinden emin olmak için başarılı çevre ekibimizi hemen arayın.