Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İngiltere Karbon Azaltımı Taahhüdüne uygunluk, SGS emisyon denetim hizmetleriyle daha kolay. Daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

İngiltere Karbon Azaltımı Taahhüdü (KAT), mevcut emisyon ticareti planını, yoğun enerji kullanmayan şirketleri ve yüksek elektrik tüketimi olan kamu kuruluşlarını da kapsayacak şekilde genişletmek üzere uygulanan bir karbon bütçe planıdır.

CRC'nin amacı emisyonları azaltmaktır; hükümetin hedefi, 2050 yılına kadar yüzde 80 oranında bir azalma olmasıdır (1990 başlangıç olacak şekilde). Karbon için ücret alındığı ve mevcut izinlere sınır konduğu için emisyonları azaltmak için mali bir teşvik de söz konusudur.

Deneyimli ekiplerimiz, CRC'yi karşılamanız için size yardımcı olurlar. Karbon ayak izinizi değerlendirerek size raporlama, yıllık emisyon tahmini ve performans gösterge noktası oluşturmak için gerekli belgeleri sağlıyoruz. Ayrıca plan kapsamında durumunuzu düzenli olarak izliyor ve uygunluğunuzun sürekliliğini sağlıyoruz.

CRC'den faydalanmanızı sağlamak için kullanabileceğimiz diğer yöntemler arasında plan kapsamında geçerli emisyonları netleştirme, ekibinizin seminer ihtiyacı ve bir karbon azaltma stratejisinin geliştirilmesi yer almaktadır. Ayrıca erken faaliyet metriği uygulaması yoluyla kar elde etmek isteyen ve CRC ile ilgili çalışmaları enerji etkinliği ve ISO16001 ile birleştirmek isteyen şirketlere de yardımcı olabilmekteyiz.

Sera gazı emisyonlarının denetlenmesinde dünya lideri olan iklim değişikliği hizmetleri ekibimiz size yardımcı olacaktır. İzleme hakkında daha fazla bilgi almak ve karbon azaltımı taahhüdüne uygunluğu sağlamak için bizi hemen arayın.