Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Arazinizdeki titreşimler, çalışanlarınız için tehlike arz edebilir ve aynı zamanda çevrenizdeki işletmeler için potansiyel sorunlar yaratabilir.

Arazi faaliyetlerinizi geliştirmek üzere titreşim izleme ve analiz hizmetleri için SGS çevre ekibini hemen arayın.

Tesis ve ekipman titreşimleri çalışanlar için tehlikeli olabilir ve tesisinize ve dolayısıyla şirketinize zarar verebilir. Bir inşaat alanında faaliyet gösteriyorsanız, titreşimler hem sizin hem de alandaki diğer işletmeler için fazlasıyla zararlı olabilir. Titreşim izleme hizmetimizle her türlü kaygı kaynağını belirleyebilir ve durumu geliştirmek için size yenilikçi önerilerle yardımcı olabiliriz.

İnşaat alanları, endüstriyel, demiryolu ve taşımacılık faaliyetlerindeki titreşim emisyonları için sürekli izleme sunuyoruz. Titreşim ölçümlerimiz sayesinde sektörün güvenlik yönergelerini ve yönetmeliklerini karşıladığınızdan emin olmanızı sağlayabiliriz. Size faaliyetlerinizi iyileştirmek için atılacak adımlar konusunda uzman tavsiyelerde bulunabiliriz.

Titreşim ölçümleri, sorunların kaynağını görmenizi sağlayan renk kodlu ve üç boyutlu modeller olarak bildirilir. Ayrıntılı belgelerimiz, özel olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış bir plan dahilinde titreşimleri azaltma yöntemlerine dair yenilikçi çözümler sunar. Daha ayrıntılı bilgi için vibrasyon izleme hizmetleri ekibimizi hemen arayın.