Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Havada uçucu organik bileşiklerin (UOB) güvenilir bir şekilde test edilmesi yöntemlerinden biri bidon kullanılmasıdır.

SGS bu sanayi standardı yönteminde uzmanlık sahibidir ve bidon ölçüm hizmeti ile hava kalitesini hatasız bir şekilde belirleyebilir. Havanızın testi geçip geçmeyeceğini güvenli bir şekilde öğrenmek için akredite ekibimizi hemen arayın.

Uçucu organik bileşikler (UOB) dış ortam havası, sanayi prosesleri, ürün ve cihazlar, yapı malzemeleri ve ekipmanlar gibi bazı kaynaklar aracılığıyla karışır. Çoğu emisyon toksiktir, yeterli havalandırma yapılmayan alanlarda oluşur ve "hasta bina sendromu" olarak tanımlanan sendromun oluşmasına katkı sağlar. Uzun süreli maruz kalma çalışanlarınızın sağlığına, günlük üretkenliğinize ve yıllık kazancınıza olumsuz etkiler yapabilir. Kloroflürkarbon benzeri bazı UOB'ler yasaklanmış ya da oranları çalışanların işyerlerinde maruz kalabilecekleri şekilde katı düzenlemelere tabi tutulmuştur. Yasal düzenlemelere uyduğunuzdan emin olmak ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için hava izleme yönetim programımıza güvenin.

UOB'leri izleyebilmenin en uygun yolu hava örneklerinin bir zaman dilimi boyunca yalıtılmış bidonlar kullanılarak toplanmasıdır. Bidonlar kolaylıkla taşınabilir, laboratuvar analizleri için yerinde numuna alma imkanı sunar. Bu bidonlar birden fazla tesisin aynı sistemle analiz edilmesine, aynı çözümleri gerektiren operasyonların düşük bir masrafla birden çok tesiste uygulanmasını olanak sağlar. Diğer testlerden farklı olarak bu yöntem su buharının etkilerini azaltır ve bu da sonuçların iyileştirilmesini sağlar.

Oluşturacağımız rapor yasal kontrollerde ve denetlemelerde kullanılabilir. Dünyanın lider denetim şirketi olarak akredite ekiplerimiz sizin için çevresel yönetim planı oluşturur ve ana işinize yoğunlaşmanızı sağlar.

Gelişmiş ve size uyarlanmış çözümlerimiz daha iyi bir yapı tasarımı, iyileştirilmiş havalandırma ve bina için iklimlendirme ve bina dışı çalışma alanlarında emisyon regülasyonunu kapsayabilir. Gelecekte daha temiz bir çalışma alanına sahip olmanız için kalıcı bir bakım planı oluşturmanıza destek olabiliriz.

Çalışma ortamınızdaki hava kalitesini kontrol altına almak amacıyla hemen bizimle iletişime geçin.