Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İyi bir iç ortam hava kalitesi çalışanlarınızın kendisini iyi hissetmesini ve sağlıklı olmalarını sağlar. Yani iyi bir çalışma ortamı havasının daha fazla prodüktivite sağladığı konusunda hiçbir şüphe yoktur.

SGS, kafanızın rahat olması ve çalışanlarınıza güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağladığınızdan emin olmanız için iç ortam hava kalitesi test hizmeti sunmaktadır.

İşyerinizdeki her alanda iyi bir çevresel yönetim başlatabileceğiniz iç ortam hava kalitesi değerlendirmesi yapabilir. Sunacağımız çözüm bina tasarımı planlarından, güvenli ve çevre dostu yıkım tekniklerine varana kadar binanızın tüm yaşam sürecine sizi de katar.

Yaşamımız boyunca her birimiz işyerimizde binlerce saat zaman geçiriyoruz. Kötü kalitede bir iç ortam havası alerji ve solunum yolları hastalıkları benzeri büyük sağlık sorunlarına neden olabilir. Baş ağrısı ya da göz kaşınması benzeri sorunlar bile rahatsızlıkların oluşmasına ve doğrudan üretkenliğin azalmasına neden olur. Rakiplerinizle rekabette avantaj sağlamak için çevresel yönetiminize proaktif bir yaklaşım kazandırmak istiyorsanız iş yerinize göre hazırlanmış gelişmiş çözümlerimizle size yardımcı olabiliriz.

İç ortam çevre kalitesi klima, havalandırma ve nemin regüle edilmesini kapsar. Yapacağımız denetimlerle ısıtma ve klima sistemlerinizi yönetiyoruz. Havalandırma incelemeleri yapıyor ve yerinde alerjenler, ozon, asbest ve diğer tehlikeli maddelerin ölçümlerini gerçekleştiriyoruz. Lejyonella karışımına neden olabilecek kontaminasyonu tespit etmek için su temini kalitesi test edilir. Aynı zamanda gürültü, titreşim ve ışık yoğunluğu oranlarını da inceleyebiliriz.

Güvenli ve hesaplanabilir veriler, aşırı avantajlı ve düşük maliyetli belgelendirme hizmeti sunuyoruz. Çoklu tesislerde çalışıyorsanız uzun vadeli izleme tekniğimiz tüm tesislerde yapacağınız düzeltme girişimlerini standardize eder ve işlem masraflarınızın azalmasını sağlar. İlgili yasal düzenlemelere uymanız gerekiyorsa, bunu sizi için gerçekleştiririz.

Hazırlayacağımız dokümantasyon size, çevresel yönetiminizi normal iş akışınızın daimi bir parçası yapma imkanı tanır. Çalışma koşullarınızın iyileştirilmesinin ve çalışanlarınızın yüksek verimlilikle çalışabilmesi için doğru ortamı yaratmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için bizi hemen arayın.