Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşyeriniz sağlık sorunlarına neden olabilecek potansiyel bir elektromanyetik alan kaynağı olabilir. Güvenli bir çalışma ortamında faaliyet gösterdiğinizden emin olmak amacıyla elektromanyetik alan izleme değerlendirmesi yaptırmak için SGS'yi arayın.  

Elektromanyetik radyasyon, radyo baz istasyonlarının, cep telefonu baz istasyonlarının ve lazer barkod okuyucuların oluşturduğu düşük frekanslardan röntgen gibi yüksek frekanslı uygulamalara kadar, tesisinizde bulunan farklı kaynaklarca üretilir. Elektromanyetik alanların neden olduğu sağlık riskleri alan yoğunluğuna bağlıdır.

Tesisinizdeki potansiyel riskleri değerlendirmek için, yerinde elektromanyetik arazi izlemesi gerçekleştiriyoruz. İzleme analizini ve tesisinizde tüm yasal gereklilikleri karşılamanız için özel tavsiyeleri içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Uzmanlarımız, elektromanyetik alanların etkisini işletme gerekliliklerinize uyacak şekilde modellemek için araziye özgü yazılım paketleri kullanmaktadır. Elektromanyetik analizlerimiz, uluslararası standartlara ve yönergelere uygun biçimde gerçekleştirilmektedir.

İşyeri ortamınızı geliştirmek amacıyla değerlendirme yapmaları için elektromanyetik alan izleme uzmanlarımızı hemen arayın.