Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Söz konusu olan sizin, şirketinizin ve çalışanlarınızın sağlığı ise her şeyden önce emin olmanız gerekir.

Söz konusu olan sizin, şirketinizin ve çalışanlarınızın sağlığı ise her şeyden önce emin olmanız gerekir. Ulusal bazda akredite test laboratuvarları ve tecrübeli, bağımsız uzmanları ile SGS, asbest yönetim hizmetleri konusunda size yardımcı olur. Bizi hemen bugün arayın.

Asbest maruziyeti ciddi sağlık risklerine sebep olur. Tesisinizdeki asbest yönetimi için uzman tavsiyelerine ve teknik yardıma gerek duyarsınız. Bir asbest risk değerlendirmesi, tespiti ve asbest testinin gerçekleştirilmesi, ayrıca güvenli bir giderme işlemine ihtiyaç duyulduğunda tüm yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Ekibimiz içinizi rahat ettirecek deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Mobil laboratuvarlarımızı, tesisinizde asbest tespit edilmesi halinde bu asbestin izlenmesinde size yardımcı olmak için kullanıyoruz. Özenli bir şekilde şüpheli bulunan malzemelerden numune alıyoruz ve bu malzemeyi polarize edilmiş ışık mikroskobu ile ayrıştırarak asbest varlığını, tipini ve oranını tespit ediyoruz.

Gerekli görülen durumlarda asbest tespit yöntemimiz asbesti diğer inorganik ya da organik liflerden ayırt edebilmek için transmisyon ya da tarayıcı elektron mikroskobu kullanımını da kapsar. Bu bize, solunabilir kristalin silikaları ile diğer sentetik mineral lif benzeri zararlı maddeleri ayırt etme olanağı sunar.

Son yasal düzenlemelere uygun hareket etmenizi sağlamak için şu hizmetleri sunuyoruz:

  • Çalışma ortamınızda asbest içeren malzemelerin tespiti
  • Çalışma ortamında bulundurulacak ve tüm çalışanların bilgilenmesini sağlayacak bir asbest malzemeleri listesi
  • Düzenli değerlendirmeler ve asbest tespit edilen malzemelerin denetlenmesi
  • Etiket tanımlı asbest malzemeleri
  • Bir asbest yönetim planı uygulama
  • Asbest yok etme kontrol gözetimi
  • Yok etme sonrası gözetim ve denetim
  • Temizlik sertifikası hazırlanması

Alan denetiminden numune almaya, analizden raporlamaya kadar tam bir hizmet sunuyoruz. Tüm değerlendirmeler ve önerilerimiz, geçerli düzenlemeler ve tesis gereklilikleri göz önünde tutularak gerçekleştirilmektedir. Laboratuvarlarımız ilgili ulusal ve uluslararası kalite standartları gereğince akreditedir ve yetkili idari kurumlarca onaylanmıştır.

Tesisinizde güvenliği sağlamak için, asbest yönetim hizmeti uzmanlarımızla hemen iletişime geçin.