Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Herhangi bir işletme için etkili kalite yönetiminin özü, maksimumum verimlilikle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun hizmetler ve ürünler sunmak ve bunu kavramaktır.

Piyasa ortamında ürünlerinizin ve hizmetlerinizin rakiplerinizinden önde olmasını sağlamak büyümenin temel taşıdır. Bu kaliteyi idame ettirmek ve geliştirmek süregiden bir mücadeledir.

Kalite yönetiminin hem artan etkinlik, maksimum randıman ve kalite kontrol için hem de artan verimlilik ve müşteri memnuniyeti için kilit olan yönlerinin bilincindeyiz. SGS'nin kalite yönetimi uzmanlarından oluşan ağı kalite yönetim sisteminizin etkili ve küresel en iyi iş yapma usullerine uygun olmasını temin etmek için sürekli iyileştirme, denetim ve belgelendirme hizmetleri için seminer desteği sağlar. Kalite yönetimine yönelik hizmetlerimiz süreçleri, ürünleri ve hizmetleri kapsar.

Dünyanın dört bir yanında son derece bilgili ve deneyimli denetçilerden oluşan en büyük ağa ve gece gündüz hizmet veren tesislere ve laboratuvarlara sahibiz. İstikrarlı şekilde kaliteyi ön planda tutmaları, performansı artırmaları ve kalite yönetiminizin uluslararası standartları yakalamasını sağlamalarında personelinizi teşvik etmek ve güçlendirmek için süreçlerinizin, kuruluşunuzun net bir değerlendirmesini sağlarız.