Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Sürüş Teknolojisi Merkezi (DTC), motor performans testleri için en güncel gereksinimleri desteklemek amacıyla geniş bir dizi ileri düzey hizmet sunmaktadır.

Otomatik test standı sistemi, en zor test ve geliştirme çalışmasının gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanabilir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gerektiğinde genişletilebilir.

Altı motor test standımız aşağıdakiler için test imkanı sağlamaktadır:

  • 480 kW'a kadar güç
  • 1.800 Nm'ye varan tork
  • 20.000 1/dk'ya varan motor devri
  • Güncel ölçüm 
  • Test tezgahı ve medya koşullama
  • Motor yakıtı, dizel ve CNG motor testleri
  • -20°C'ye kadar soğuk çalıştırma testleri

Profi ve CAN (Kontrolör Alan Ağı) gibi Veriyolu sistemleri ve özel ölçüm ekipmanı entegrasyonu da sağlıyoruz.

Motor testinde kullanım için farklı kalitelerde yakıtlar sağlayabiliriz. Standart benzin istasyonu motor ve dizel yakıtlarına, CEC (Avrupa Konseyi Koordinasyonu) test yakıtlarına (motor yakıtı ve dizel), kerozen ve biyoyakıtlara ek olarak laboratuvarlarımız müşterinin isteğine uygun herhangi bir miktarda özel harmanlanmış yakıt hazırlayabilir.

Neden SGS?

Avusturya'daki SGS Sürüş Teknolojisi Merkezi, yakıtların ve yağların analizinden motor testlerine ve teknik analizine kadar farklı işletim malzemelerinin test edilmesinde uzmanlık ve son teknolojinin olanaklarını sunmaktadır. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001/2008 onaylıdır ve Sürüş Teknolojisi Merkezi ISO 17025 akreditasyonuna sahiptir.

Müşterilerimize her aşamada, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, termodinamik, elektronik ve kimya alanlarında uzman akademisyen ve teknisyenlerden oluşan deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

SGS'nin motor performans testlerinin operasyonlarınızı nasıl destekleyebileceğini öğrenin.