Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Petrol ve doğalgaz lojistiğinde uzman olarak SGS, yanıcı materyallerin bulunabileceği tehlikeli ortamlarda çalışma ve bakım gerçekleştirmenin risklerini bilmektedir.

Gaz tahliye hizmetine ihtiyaç

İster düzenli bakım, sıcak çalışma, soğuk çalışma ister tanklar, hatlar, barçlar (barge) veya gemilerde yapı işleri gerçekleştiriyor olun, alt yapınızın ve personelinizin güvenliği son derece önemlidir. Gazdan arındırma gözetimlerimiz, personelinizin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlayarak, tüm kapalı alanların durumunu yakından değerlendirilmesi ve izlenmesine imkan tanır ve standart güvenlik prosedürlerinin bir parçası olarak çalışma izni sorununu çözer.

SGS, yığın sıvı tankerlerinin ve kimyasal gaz ve LNG taşıyıcıların yüklemeye hazırlık olarak boşaltma ve koşullandırma ve gazdan arındırma işlemlerinin uzman gözetimini sağlamaktadır. Gözetim, oksijen ve gaz içeriği, yoğuşma noktası, basınç ve sıcaklık gibi tüm fiziksel parametrelerin yakından izlenmesini kapsamaktadır. Ayrıca nihai analitik testin tüm boyutlarını ve tank havasının istenen özelliklere uygun olarak boşaltıldığı veya gazdan arındırıldığını tespit etmek amacıyla belgelendirmesini yönetiyoruz.

Neden SGS?

SGS, petrol ve doğalgaz sektörünün her alanında yenilikçi çözümler sağlamada bir dünya lideridir. Yerel bilgimizin ve global istihbaratımızın benzersiz global karışımı sektörde eşsizdir ve verimliliği arttırmaya, riski azaltmaya ve size rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olur.

SGS'nin gazdan arındırma gözetimlerinin işlerinizin güvenliğini sağlamaya ve verimliliğini arttırmaya nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.