Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS tarafından ekipman üretimi esnasında sunulan hizmetler – tüm dünyadaki endüstriyel üretim tedarik zincirinizin kalitesini, uygunluğu ve güvenliğini sağlayın.

Günümüzde endüstriyel ekipman ve makineleriniz genellikle dünyanın değişik yerlerindeki farklı tedarikçiler tarafından üretilir. Sonuç olarak, tüm dünyaya yayılan endüstriyel üretim tedarik zincirinizin kalite, uyumluluk ve güvenliğini sağlamak karmaşık olabilmektedir.

Bu nedenle size tüm imalat süreci boyunca kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Güvenilir bir dünya lideri olarak, dünyadaki çoğu ulusal, bölgesel ve uluslararası güvenlik standardını sağlamak için ürün testleri ve belgelendirmeleri gerçekleştirebilecek akredite bir kuruluşuz. Sonuç olarak, operasyonlarınızın merkezi nerede olursa olsun ürünlerinizin kalitesini kanıtlamanıza yardımcı olabiliriz.

Eşsiz küresel ağımızla dünyanın her köşesindeki tedarikçilerinizi değerlendirmenize, üretim esnasında gözetimini sağlamanıza ve teslim takvimlerini takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Ayrıca size tüm tedarik zincirinizi takip etmenizi sağlayacak kaynaklar da sunarız. Teslimatların kalite ve miktarının fiziksel olarak gözetimini gerçekleştirebilir ve kontrol edebilir, endüstriyel ekipmanlarınızın tüm kalite gerekliliklerini karşılamasını sağlamak için test numuneleri sağlayabiliriz.

Ekipman üretimi esnasında sağladığımız hizmetlerin kalite, uyumluluk ve güvenliği sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.