Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ikinci el makine belgelendirmesi - dünyanın herhangi bir yerinde ekipmanlarınızın piyasa değerini, hizmet ömrünü ve dayanıklılığını değerlendirir ve ilgili belgelendirmeyi sağlar.

İkinci el makine, endüstriyel tesis ve araç satın alır veya satarken, kalite ve güvenliği güvence altına almanız gerekir. İkinci el makineler için bağımsız ürün belgelendirme hizmetimiz, ekipmanlarınızın gerçek piyasa değerini, hizmet ömrünü ve kalan dayanıklılığını tanımlar. Ayrıca ekipmanlarınızın gerek çalıştırdığınız gerekse ihraç etmeyi planladığınız ülkenin yönetmelik ve standartlarına uygunluğunu da sağlayabiliriz.

Hindistan, Brezilya ve Vietnam gibi gözetimlerin zorunlu olduğu ülkelerde, sadece yerel standart ve yasal gereklilikleri dikkate almamız gerekmez, aynı zamanda hedef ülkelerdeki ithalatçıları ve ithalat yetkililerini de dikkate almamız şarttır.

Neden SGS'nin ikinci el makine belgelendirmesini kullanmalısınız?

Rakipsiz deneyimimiz, uzmanlığımız ve kaynaklarımızla size ikinci el makineleriniz için bağımsız ürün belgelendirmesi ve gözetimi sunarak şunları yapmanızı sağlayabiliriz:

  • Satın alma öncesinde eksiksiz tüm gözetimlerle, endüstriyel ürün, makine, tesis veya ekipmanlarınızı kiralar, satın alır, satar, leasing'ini gerçekleştirir veya sigortasını yaptırırken ihtiyaç duyduğunuz güveni kazanmanızı 
  • Güncel ve gelecekteki değerini belirlemenizi 
  • Makine, endüstriyel tesis, araç ve ekipmanın mevcut durumunu ve hizmet ömrünü tahmin etmenizi
  • Gerekli yönetmelik ve standartlara göre teknik belgelendirmeyi kontrol etmenizi
  • Yeniden kurulum ülkesinde ilgili ürün belgelendirmesini elde etmenizi

Dünyanın lider tedarikçisinden güvenilir ikinci el makine belgelendirmesi

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, ikinci el endüstriyel makinelerle işlem yaparken size ihtiyaç duyduğunuz güveni sağlayabiliriz. Eşsiz küresel ağımız ve çok sayıdaki akreditasyonumuzla size faaliyet gösterdiğiniz tüm ülkelerde gerekli belgelendirmeleri sunabiliriz.

İkinci el makine belgelendirmesi hizmetlerimiz şunları içermektedir:

  • Makineler, endüstriyel tesisler, araçlar ve ekipmanların gözetimleri
  • Ürün belgelendirmesi
  • Görsel kontroller ve şahitlik testleri

İkinci el makineler için ürün belgelendirme hizmetimizin, dünyanın herhangi bir noktasında, ekipmanlarınızın piyasa değerini, hizmet ömrünü ve dayanıklılığını değerlendirmenize ve ilgili belgelendirmeyi elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.