Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS tahribatsız muayene hizmeti ciddi hasarlara neden olmadan önce kusurları tespit ederek ekipmanlarınızın ve varlıklarınızın güvenli ve etkili çalışmasını sağlayarak uluslararası standartlara uygunluğunu temin eder.

İnşaat sahalarından, boru hatlarına, rafinerilere, tersanelere ve nükleer santrallere kadar, süreçlerinizin ve ekipmanlarınızın güvenilirliğini izlemeniz ve iyileştirmeniz gerekir. Tahribatsız Muayene (NDT) hizmetlerimiz, iyi tasarlanmış prosedürler ve konunun uzmanı, sertifikalı NDT denetçileri yardımıyla varlıklarınızın tamamını veya numunelerinizi inceler. Sonuç olarak, eksiksiz ve önemli verileri sağlayarak bilinçli varlık yönetimi kararları almanıza imkan tanırız.

Neden SGS'nin tahribatsız muayene hizmetlerini seçmelisiniz?

Ekipmanlarınızın ve varlıklarınızın bütünlüğünü araştırmak için, size en etkili NDT yöntemlerini sunarız. Kapsamlı NDT yöntemleri yelpazemiz şunları yapmanıza yardımcı olabilir:

  • Tahribatlı veya tahribatsız yöntemleri kullanarak varlıklarınızın bütünlüğünü izlemenize
  • Ciddi hasarlara veya uygunsuzluğa neden olmadan önce kusurları ve düzensizlikleri tespit etmenize
  • Üretimden sahadaki faaliyetlere kadar yaşam ömürlerinin her aşamasında varlıklarınızın ve ekipmanlarınızın hızlı ve etkili şekilde test edilmesiyle zamandan ve paradan tasarruf etmenize
  • Tesislerinizin güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamanıza

Dünya lideri tahribatsız muayene hizmetleri sağlayan uzmanlık, deneyim ve kaynaklara erişmenize

Başarılarla dolu geçmişimize dayalı dünya çapındaki itibarımızla, güvenebileceğiniz eksiksiz ve global tahribatsız muayene sağlayıcısıyız. İçinizin rahat olmasını sağlamak için, nitelikli ve belgeli denetçilerimiz NDT'yi uluslararası standartlara göre gerçekleştirmektedir. Daha da önemlisi, 40'dan fazla ülkeye yayılan NDT ağı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz yer ve zamanda operasyonlarınıza yakın bir konumdan dünya standartlarında tahribatsız muayene uzmanlığı ve yerel hizmet sunabiliyoruz.

Tahribatsız muayene hizmetimizin ekipmanlarınızın ve varlıklarınızın güvenli ve etkili bir şekilde faaliyet göstermesini sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.