Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Projenizin inşaat aşamasında, tedarik ettiğiniz materyaller ve hizmetlerin kalitesini kontrol edebilmeniz çok önemlidir. İnşaat sırasında geçerli olan çevresel koşulların faaliyetlere başlandığında risk teşkil etmemesini sağlamanız da bir o kadar önemlidir.

SGS'de devreye alma ve yönetim hizmetleri uzmanlarımız ekipmanlarınızın montajını kontrol etmenize ve jeoteknik riskleri etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olurlar. Analiz ve laboratuvar hizmetlerimiz toprak ve su kirliliğinin minimumda tutulduğuna dair ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi verirken, kontamine olmuş arazi araştırmalarımız kullanım amacına uygun olmayan bir araziye inşa riskini ortadan kaldırırlar.

Uzmanlardan oluşan rakipsiz ağımız, projenizdeki zorluklara en kapsamlı çözümü sağlamak için bir ekip şeklinde çalışarak, faaliyetlere başladığınızda projeyi destekleyecek değerli becerileri ortaya çıkarırlar.

Dünyanın neresinde olursanız olun, fabrikalar, gerçek varlıklar ve altyapılar geliştirilirken SGS sizin yönetim ve kalite kontrol ortağınızdır. Sizi nasıl destekleyebileceğimizi öğrenin.