Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den endüstriyel tesislerin inşaat ve devreye alma aşamaları esnasında verilen hizmetler – projenizin başarıyla tamamlanmasını güvence altına almak üzere planlamadan çalıştırmaya dek uzanan kapsamlı bir hizmet serisi.

Endüstriyel bir tesis inşa ederken, projenin başarıyla tamamlanmasını güvence altına almak için inşaat ve devreye alma aşamaları esnasında pek çok konuyu dikkate almanız gerekir.

Örneğin inşaat esnasında tüm işlerin uzlaşılan fiyat ve zaman çizelgesi içinde ve teknik dokümantasyona, yönetmeliklere, standartlara ve inşaat iznine uygun şekilde teslim edildiğini teyit etmeniz gerekir. Ayrıca tüm belgelerin, sertifikaların ve beyanların doğru biçimde doldurulmuş ve verilmiş olduğundan da emin olmalısınız.

İşlemler tamamlandığında yeni endüstriyel tesisiniz, tesisi inşaattan işletime geçirecek bir destek sistemine sahip olmalıdır. Kurulum sürecinde; uzman personel, işlevsel ekipmanlar ve tam olarak test edilmiş sistemler bulunur. Sonuç olarak, tesisi devreye alma yönetimi, faaliyetlerinize başarıyla ve zamanında başlayabilmeniz için son derece önemlidir.

İnşaat ve devreye alma aşamalarında sunduğumuz kapsamlı hizmetler, endüstriyel tesisinize planlama aşamasından çalıştırma aşamasına dek başarıyla kılavuzluk edecek etkin bir destek sağlar.

Size rakipsiz endüstri uzmanlığı, deneyim ve kaynaklar sunuyoruz. Sonuç olarak, teknik riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, tüm ilgili yönetmelik ve standartlara uyum sağlamanıza, bütçeleri kontrol altında tutmanıza ve çalışma takviminize uymanıza yardımcı olabiliriz.  

Dünya genelinde 1.000'in üzerinde ofisimizin oluşturduğu ağ ile, endüstriyel projenizi pek çok ülkede her aşamada destekleyebiliriz.

İnşaat ve devreye alma aşamalarında sağladığımız hizmetlerin endüstriyel projenizin başarıyla tamamlanmasına size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.