Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Konteyner gözetimi, kargonuzun sorunsuz dolaşımını sağlamanın önemli bir parçasıdır.

SGS, tank konteynerlerde, soğutuculu konteynerlerde ve kutu konteynerlerde bir dizi standart ve özel gözetim hizmeti sunmaktadır. Standart periyodik gözetimlere ek olarak, tüm dünyadaki uzman profesyonellerden oluşan ağımız vasıtasıyla, gazdan arındırma (gas free) gözetimleri, tank duvar temizliği (wall wash) ve laboratuvar hizmetleri sunmaktadır.

GÖZETİM HİZMETLERİMİZ

 • Periyodik gözetimler
  UN portatif tanklarında ve IMO I, IMO II ve IMO IV tank konteynerlerinde 2½ ve 5 yıl gözetimleri gibi periyodik kontrolleri gerçekleştirebiliyoruz. Denetimden geçen tanklara, konteynerin belirli bir süre hizmette kalabileceğini belirten bir sertifika verilmektedir.
 • Tank konteyneri, demiryolu tank vagonu ve kutu konteyner denetimleri
  Enspektörlerimiz, gemilerin kiraya girme (on-hire) ve kiradan çıkma (off-hire) durumlarında, temizlik kontrolleri yapmaktadır.
 • Soğuk hava gemisi denetimleri
  Rotterdam ve Antwerp ofislerimiz, soğuk hava gemilerinin ve soğutulmuş kargonun denetimini, iskele tarafı etütlerini ve sigorta talebi incelemelerini gerçekleştirebilecek konusunda uzman personele sahiptirler.
 • Ara yığın taşıyıcıların (IBC) test edilmesi
  SGS, mobil test ünitesini kullanarak IBC'lerde çeşitli testleri yerinde gerçekleştirmek için özgün bir hizmet sunmaktadır. IBC denetimlerinde zorunlu denetimleri, yeniden sertifikasyonu ve perdiyodik denetimleri gerçekleştirebiliriz.
 • Uzmanlık gözetimleri
  Enspektörlerimiz, tank konteynerlerinin spesifik gaz konsantrasyonlarını belirlemek amacıyla aşağıda detayları bulunan benzer hizmetler verebilmektedir:
  • Analitik gözetimler
  • Yoğuşma noktası denetimleri
  • Gazdan arındırma (gas free) gözetimleri

NEDEN SGS?

SGS olarak global ağımız vasıtasıyla petrol ve doğalgaz sektörü için her zaman yenilikçi lojistik hizmetler ve çözümler sağlamaya çalışıyoruz. Petrol ve doğal gaz lojistiği alanındaki engin deneyimimiz ve marin kargo gözetimindeki eşsiz uzmanlığımız sayesinde, nerede olursanız olun ihtiyacınıza uyan esnek denetim çözümleri sunmak için ideal konumda bulunmaktayız.

SGS'nin tank konteyneri gözetimlerinizi gerçekleştirmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi alın.