Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, işinizin yapısı ne olursa olsun ve nerede faaliyet gösterirseniz gösterin, ihtiyacınıza uygun olarak uyarlanabilecek kapsamlı bir dizi özel deniz süreçlerine yönelik hızlandırma hizmeti sağlamaktadır.

Denizcilik teknik hizmetlerimiz, doğru teslimat, kayıp kontrolü ve ilgili zilyetlik devri işlemleri gibi petrol kargosu süreci hızlandırmanın tüm boyutlarını kapsamaktadır. Hizmetlerimiz, denizcilikte (Petrol tankeri) klasik yığın sıvı denetimi geçmişine sahip olan ve ek yetiştirme uzmanlığı olan deneyimli ve yetenekli personelimiz tarafından desteklenmektedir.

NEDEN SGS?

Deneyimli uzmanlardan oluşan ekibi ve tüm dünyadaki ofis ve tesis ağıyla SGS, deniz kargosu operasyonlarınızı her aşamada desteklemesi için güvenebileceğiniz bir iş ortağıdır.

Gücümüzün çalışanlardan kaynaklandığını biliyoruz ve bu nedenle, mümkün olan en iyi ekibi bir araya getirmeye büyük önem veriyoruz. Denizcilik Teknik Hizmetleri ekibimizin her bir üyesi Avrupa'nın tüm bölgelerindeki ofis ve bağlı kuruluşlar ağımızdan zorlu bir süreçle seçilmiştir ve Tehlikeli Kargo Onayı, Lycos ve Uluslararası Gözetim Kuruluşları Federasyonu (IFIA) sertifikalarına sahiptir.

Tüm ekip üyelerimizin deniz tankerleri veya ileri düzey petrol zilyetlik devri alanlarında çalışma deneyimi bulunmaktadır ve kabiliyetleri, uzmanlığı ve kayıp azaltma deneyimlerinden dolayı özel olarak seçilmektedir. Ekibimize katılan her üyenin ham petrol ve kimyasallar, biyoyakıtlar harmanlama ve katkı maddeleri gibi diğer ürünlerde en az beş yıl deneyime sahip olmasını istiyoruz. Bunun anlamı, operasyonlarınızı desteklemek için eşsiz düzeyde denizcilik teknik uzmanlığı sunabileceğimizdir.

SGS'nin denizcilik süreç hızlandırma hizmetleri ile güvenli ellerde olduğunuzu bilirsiniz. Size nasıl yardım edebileceğimize ilişkin ayrıntılı bilgi edinin.