Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Gaz Teknik merkezi, gaz endüstrisi operasyonlarımızın merkezinde yer alan anahtar bir kaynaktır ve tüm dünyadaki müşterilerimize entegre çözümler sunmamıza yardımcı olur.

Operasyonlarınız hangi ülkede bulunursa bulunsun ve tesisleriniz ne kadar uzak olursa olsun, size ihtiyacınız olan teknik desteği yerinde sağlama imkanına sahibiz. Belçika'daki ekibimiz, bu hızla büyüyen sektörde bir pazar lideri olarak ün kazanmıştır.

Sağladıklarımız:

  • Sıvılaştırılmış doğal gaz hizmetleri (LNG): Üretim sistemleri, ölçüm, analiz ve doğrulama, sıvılaştırma ve tekrar gaz haline getirme, kalibrasyon ve eğitim gibi geniş bir dizi alanı kapsayan bir LNG teknik hizmeti sunuyoruz.
  • Son yıllarda LNG sektörünün hızlı büyümesi ve uzman alt yapı, gemiler ve süre taahhütleri gibi benzersiz tedarik zinciri gereksinimlerinin gelişmesiyle birlikte sözleşmeli destek hizmeti sağlıyoruz. Satış sözleşmesinin ölçüm ve test bölümünde açıklanan şekilde zilyetlik devri ile ilgili olarak tüm özellikleri modellemek ve değerlendirmek amacıyla müzakeredeki tüm ortaklarla birlikte çalışıyoruz.
  • Sıvılaştırılmış petrol gazındaki (LPG) ve kimyasal gaz hizmetleri: Satıcı-alıcı sorunlarında ve sözleşmelerde, miktar ve kalite sorunlarında ve başlatmada danışmanlık sağlayarak ve ayrıca denetim, gaz teknik eğitimi ve uzmanlık oluşturmada yardımcı olarak işinizi destekleyebiliriz.

Neden SGS?

SGS'yi ortağınız olarak tercih ettiğinizde, gaz sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip ve Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG), Sıvı Petrol Gazı (LPG) ve bütan, propan ve LPG karışımı ev gazı dahil olmak üzere diğer kimyasal gazlarda özel uzmanlık sahibi şirketimizin eşsiz global kabiliyet ağına ve teknik uzmanlığına erişim sahibi olursunuz.

SGS'nin Gaz Teknik Merkezinin operasyonlarınızı nasıl destekleyebileceği konusunda daha fazla bilgi edinin.