Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’den yapı sağlığı izleme (SHM) hizmetleri: Kritik varlıklarınızı gerçek zamanlı olarak uzaktan izleyin ve ömürlerini uzatın.

Köprü, vinç ve sivil yapılar gibi kritik varlıklar, zaman geçtikçe bozunuma uğrarlar. Çatlak gibi hatalar fark edilmeden oluşup zamanla kötüleşebilir. Oluşan bu tür hatalar geleneksel gözle muayene ve tahribatsız muayene NDT) yöntemleri ile tespit edildiği zaman, önlem almak için çok geç kalınmış olabilir.

Sunduğumuz sensör temelli SHM çözümü, kritik varlıklarınızın sağlığını sürekli ve gerçek zamanlı olarak izler. Bu sayede, zamanla oluşan hataları zamanında tespit edebilir, faaliyetleriniz veya bütçeniz ciddi bir darbe almadan gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Varlıklarınızı, sensör temelli izleme çözümümüz ile 7/24 gerçek zamanlı olarak koruyun

Geliştirdiğimiz sensör temelli çözüm, bir NDT denetçisini ücretsiz olarak 7/24 çalıştırmak gibidir. Varlıklarda oluşabilecek hataların NDT standartları çerçevesinde sürekli olarak değerlendirilmesi, Nesnelerin İnterneti’ne (IoT) bağlı bir sistem üzerinden yürütülür. Oluşan hatalar ciddi boyutlara ulaşmadan önce önlem alabilmenizi sağlayan çözüm, bu sayede kritik arıza yaşama riskini de düşürür.

Aralıksız uzaktan SHM çözümümüz sayesinde, varlığınızın ömrü boyunca arıza sürelerini minimize edebilir ve bakım maliyetlerini düşürebilirsiniz. Bir hatanın zaman içerisindeki değişimini ve aynı zamanda sıcaklık ve yerel ivme gibi parametrelerini aralıksız olarak izleyerek, size hatanın temel neden analizini sunabiliriz. Alacağınız bilgiler ışığında uygun bir bakım programı oluşturabilir, operasyonel ve finansal kararlarınızı daha sistemli bir şekilde alabilirsiniz.

Beş Aşamalı Sürecimizle Riskinizi Düşürün

SGS’in AIMSight bilgilendirme grafikleri

Neden SGS?

Varlık bütünlüğü yönetim hizmetlerinde bir dünya lideri olarak, NDT hizmetlerimizdeki mükemmelliğimiz ile biliniyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyim ile, yatırımlarınızı korumanızda size destek olabiliriz.

Yapı Sağlığı İzleme Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün iletişime geçin.