Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den Deniz ve Gemi Güvenliği Hizmetleri üçüncü taraf araçların güvenliğinden, amacına uygunluğundan ve tüm ilgili düzenlemelere uyumlu olduğundan emin olmanız için vardır.

İster gemi kiralama ister nakliye şirketiniz olsun veya terminal deponuz olsun, üçüncü taraf araçları kullanırken tüm güvenlik, kalite ve çevresel riskleri dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Ayrıca mevzuatlara birebir uyulduğundan emin olmalısınız. Kullandığınız herhangi bir üçüncü taraf gemi için riskleri yönetmenize ve uygunluktan emin olmanıza yardımcı olacak, özel gemi güvenliği ön değerlendirme sistemi sunuyoruz.

NEDEN SGS'NİN MARİN VE GEMİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİNİ SEÇMELİSİNİZ?

Üçüncü taraf gemi veya barçların (barge) kabul ve olası onayı için birden fazla kaynak ile değerlendirme sağlarız.

Hizmetlerimiz şunları yapmanıza yardımcı olabilir:

  • Üçüncü taraf gemilerin limanda kargo operasyonlarının ve ürünlerin deniz aşırı nakliyesi için uygunluğundan ve gereklilikleri yerine getirdiğinden emin olun
  • Üçüncü taraf gemilerin güvenlik ve kalite risklerinin sistematik yönetimini sağlayın
  • Üçüncü taraf gemilerin limanda kargo operasyonlarının ve ürünlerin deniz aşırı nakliyesi için uygunluğundan ve gereklilikleri yerine getirdiğinden emin olmanıza
  • Şirket kurallarınıza uygun şekilde yapılan değerlendirmeleri temin edin
  • Kendi kalite sisteminiz ile profesyonel denizcilik risk yönetimini birleştirin

Lider bir tedarikçiden güvenilir marin ve gemi güvenliği hizmetleri

Marin uzmanlarımız, Kimyasal Dağıtım Enstitüsü (CDI) Deniz Planı, veya Petrol Şirketleri Uluslararası Denizcilik Forumu (OCIMF), Gemi Muayene Rapor Programını (SIRE) takip eden ve yetkili denetçiler tarafından yapılan gemi güvenliği muayenelerini değerlendirirler.

İlgili tüm kaynakların teftiş raporunun ve araştırmalarının incelemesi sayesinde, seyahat planlama öncesinde barç veya geminin durumu hakkında size tavsiyelerde bulunuruz.

Bu değerlendirme, devlet liman kontrolleri, sahil güvenlik, gemi kayıp veri kayıtları, mal sahibi/ gemi profilleri ve diğer kaynaklardan elde edilen ilgili verilerle desteklenir.

Marin ve gemi güvenliği hizmetlerimizin firmanıza nasıl faydalı olabileceğini görüşmek için, hemen bize ulaşın.