Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den endüstriyel iple erişim hizmeti yüksek veya erişimin güç olduğu alanlarda emniyetli gözetim, test ve yapısal tetkikler sunar.

Denetçi  ve teknisyenlerinizin off shore sahalar, endüstriyel tesisler veya binalar gibi belirli yerlere erişimi güçtür. Endüstriyel iple erişim hizmetlerimiz, size yüksek veya erişimin güç olduğu alanlarda güvenli gözetim, test ve yapısal tetkikler sunar.

NEDEN SGS'NİN ENDÜSTRİYEL İPLE ERİŞİMİNİ KULLANMALISINIZ?

Uzman personelimiz ve özel erişim ekipmanlarımız, güvenli çalışma pozisyonuna gelmenizde size başarısı kanıtlanmış bir yöntem sunabilmektedir. Bu sayede, endüstriyel iple erişim hizmetimiz aşağıda belirtilenleri yapmanıza yardımcı olur:

  • Erişilmesi güç olan varlıklar üzerinde temel gözetim, test ve tetkik çalışmalarınızı yürütmenize
  • Yapı iskelesi veya seyyar yüksek iş platformları gibi geleneksel erişim yöntemlerine karşı uygun maliyetli bir alternatiften faydalanmanıza
  • Gözetimleri diğer hizmetlerde en az kesintiye neden olacak şekilde hızlı ve emniyetli bir şekilde yürütmenize

DÜNYANIN ÖNDE GELEN TEDARİKÇİSİNDEN GÜVENİLİR ENDÜSTRİYEL İPLE ERİŞİM

Endüstriyel iple erişim hizmetlerinin önde gelen tedarikçisi olarak, size örnek niteliğinde bir güvenlik kaydı sunuyoruz. Aklınızda bir soru işareti kalmaması açısından teknisyenlerimiz her üç yılda bir tekrarlanan yoğun bir seminer programı sayesinde bağımsız değerlendirmelerden geçerler. İple erişim seminerimiz ve operasyonel çalışmalarımız uluslararası standartlar çerçevesinde yapılır. SGS Singapur bir Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği (IRATA) üyesidir ve dünyanın her yerindeki projelerinize uyum sağlamanız konusunda size destek olabilir.

Endüstriyel iple erişim hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Yapıların gözetimi ve test edilmesi 
  • Yapısal tetkikler 
  • Geleneksel ve gelişmiş tahribatsız muayene (NDT) teknikleri

Endüstriyel iple erişim hizmetlerimizin yüksek veya erişimin güç olduğu alanlarda güvenli gözetim, test ve yapısal tetkikleri nasıl sunabileceğini öğrenmek için bize bugün ulaşın.