Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketinin gelişmiş bir mevzuata uygunluk yönetim platformu olan SGS Digicomply, artık kozmetik, kişisel bakım ve ev bakım endüstrileri için kullanılabilir.

Top face retinal scan

Yapay Zeka 'yı (AI) SGS uzmanlığıyla birleştiren platform, kozmetik, kişisel bakım ve ev bakım üreticileri, tedarikçiler ve perakendecilerin özel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Etkileşimli ve gezinmesi kolay olan bu platform, en güncel, sektöre özel küresel uyumluluk verilerini tek ve güvenilir bir kaynakta sıralar ve sınıflandırır. Sürekli olarak güncellenen bu platform, karar verme koşullarına rehberlik etmek, ürünlerin uyumluluk durumunu onaylamak ve üretim maliyetlerini optimize etmek üzere tasarlanmıştır.

SGS Global Teknik Müdürü Hubert Brundu, yeni hizmetimizi "Kozmetik, kişisel bakım ve ev bakımı sektörünün sürekli değişen ve giderek daha karmaşık hale gelen uyum sürecini yönetmesinin ne kadar zor, zaman alıcı ve kritik öneme sahip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Digicomply'i sektöre tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz" şeklinde tanıtmıştır.

Şu anda mevcut endüstri kullanıcıları 7/24 erişim sağlayabilecek:

  • Düzenleyici Kılavuzlar – SGS uzmanları tarafından doğrulanan mevzuat gerekliliklerinin bir özetini sağlayan, ülke tarafından veya günlük karar vermeyi desteklemek için gerekli mevzuata ve kaynaklara anında erişim için belirli konular tarafından doğrulanmış olan düzenleyici gereksinimler
  • Dosyalar – Özetlenmiş gereksinimlerin veri koleksiyonlarına, mevzuata uygunluk ve güvenlikle ilgili konuların yorumlanmasına hızlı ve kolay erişim sağlayan, işbirliğine dayalı ekip çalışması için dosya oluşturmak ve paylaşmak için ek işlevsellik sağlayan fonksiyonlar
  • Aramalar ve Yayımlar – Yerel dillerden İngilizce'ye çevrilen ve kişiselleştirilmiş yayımlar ve güncellemeler aracılığıyla belirli konularda sürekli güncellenen içerik sağlayan, ilgili kaynaklardan en güncel küresel düzenlemelere erişim sağlayan fonksiyonlar

"Tüketicilerin güvenliği için yapay zekayı benimseyen gelecekteki akıllı uyumluluk yönetim sistemlerinin önünü açıyoruz. SGS Digicomply Küresel Başkanı Nicola Colombo, yeni hizmetimizi “Markalara küresel mevzuat değişikliklerini takip etmek, sözlerini tutmak ve ürün bütünlüğünü korumak için güçlü bir çözüm sunuyoruz" şeklinde açıklamıştır.

SGS Digicomply hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE BÖLÜMÜ

Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No: 95 İş İstanbul Plaza Güneşli 34209 İstanbul Türkiye

t: +90 212 368 40 00

w: www.sgs.com.tr

e: crsturkey@sgs.com

SGS DIGICOMPLY HAKKINDA

Uyumluluk uzmanlarını birbirine bağlayan SGS Digicomply, yüksek teknolojiyi SGS endüstrisine özel uyumluluk ekiplerinin uzmanlığıyla birleştirerek büyük hacimli küresel verileri tek, güvenli kaynağa göre ve tutarlı bir şekilde sıralayan ve sınıflandıran güçlü bir içerik yönetim platformudur. SGS Digicoply ihtiyaçlarına özgü güvenilir bir kaynaktır.

SGS HAKKINDA

SGS, dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşudur. SGS, kalite ve doğruluk konusunda küresel bir referanstır. 97.000'den fazla çalışanımız, dünya geneline yayılmış olan 2.600'den fazla ofis ve laboratuvar ağımızla hizmet vermekteyiz.