Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Petrol Gaz ve Kimyasallar OCM Laboratuvarı olarak sizlere sunduğumuz standart kullanılmış yağ analiz paketlerimize Oksidasyon Kararlılığı (RULER) ve Vernik Potansiyeli (MPC) testlerini de eklediğimizi duyurmak isteriz.

RULER testi, yağlayıcınızda kalan antioksidan katkı maddelerini ölçmek için tasarlanmış olup kullanımda olan yağınız için kalan kullanım ömrünü belirleyelen bir testtir.

MPC testi ise kullanımda olan yağlayıcıda vernik potansiyeli olup olmadığını tespit etmek için tasarlanmıştır. Bilindiği gibi vernikleşme endüstriyel makine sistemindeki önemli arıza nedenlerinden biridir. MPC testi de şu anda hala vernik tespiti için ASTM komitesi tarafından onaylanmış tek testtir. Bu testlerin her ikisi de birbirleriyle ilişkili olup her ikisini de birlikte izlemek makinenizdeki yağlayıcının kalan ömrünü belirlemede güçlü bir veri sağlayacaktır.

Bu nedenle sizler için test kapsamımızı genişletiyor ve belki de ekipman güvenilirliğinizi arttırmak için rutin testlerinize değerli bir ekleme yapabiliriz. Standart veya genişletilmiş test paketlerimiz, şirketinizin ihtiyaç duyduğu hizmete uygun olarak seçiminize sunulmuştur. Daha detaylı bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.