Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

 

SGS olarak Tehlikeli Kimyasallar Sıfır Atık (ZDHC) Programı’na katılacağımızı duyurmaktan mutluluk duyarız. SGS bu programa katılarak programın sürdürülebilir kimyanın yaygın şekilde uygulanması vizyonunu, tekstil ve ayakkabı sektörlerinde tüketicileri, çalışanları ve çevreyi koruyacak iyi uygulamaları destekleyecektir.

SGS Kapsamlı Sıfır Atık Çözümleri çatısı altında geniş bir hizmet yelpazesi sunan SGS, bu görev üzerinde ve programın ortak yol haritasında belirlenen hedeflere doğru markalar, perakendeciler ve paydaşların da aktif katılımı ile işbirliği içinde çalışmaya hazırdır.  

SGS, kimyasalların sorumluluk bilinci ile yönetimi konusunda endüstri genelinde bir değişim gerçekleştirecek olan 20’den fazla lider markadan biri olmaktan gurur duymaktadır. İşbirliği içinde ve açık bir şekilde bu konu üzerinde çalışacağını da ayrıca taahhüt eder.

Global ve çok iş kolu teknik platformu sayesinde (Çevre, Sağlık ve Güvenlik Bölümü, Küresel Tekstil Birimi, Tedarik Zinciri Değerlendirme Çözümleri ve Bluesign Technologies vb.) SGS Kapsamlı Sıfır Atık Çözümleri adı altında sunulan SGS hizmetleri ve uzmanlığı, markalardan  perakendecilere ve kimyasal tedarikçilere kadar tüm tedarik zinciri boyunca sanayi paydaşlarına hizmet vermektedir.
Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.