Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir projenin değerini tespit ederken veya risk yönetimi için bir strateji belirlerken, operasyonlarınızın her açıdan yönetmeliklere uygunluk göstermesini sağlamanız çok önemlidir.

Tüm yönetmeliklerin karşılanmasını sağlamak karmaşık bir süreçtir, ancak SGS'deki uzmanlarımız, su arıtımı ve yönetiminin tüm yönleri için size teknik raporlar, danışmanlık ve destek sağlayabilirler. Yönetmeliklere uygunluk iş sonuçlarını hızlandırır, kalite ve bütünlük güvencesi sağlar ve üretim ya da hizmetin tutarlılığını doğrular.

Yönetmelikler ve standartlar ülkeler ve sektörlerde farklılık gösterir, işte bu yüzden, yönetmeliklere ve standartlara uymanıza yardımcı olmak için dünyanın dört bir köşesinde SGS uzmanları vardır. Tavsiyelerimiz ve değerlendirmelerimiz tarafsızdır, profesyoneldir ve geniş bir endüstri ve sektör yelpazesinde tanınmış bir güvence kaynağıdır. Hızlı test hizmetleriyle saygınlık kazanan laboratuvarlarımız, dünya çapında yirmi dört saat hizmet vermektedir. SGS'deki uzmanlarımızın yönetmeliklere uygunluk sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.