Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS metalürji mühendisliği uzmanlığı, ayrıntılı tasarım mühendisliği ve teknik maden planı özellikleri ile hedeflenen geri kazanım ve ürün kalitesini mümkün kılar.

Detaylı tasarım mühendisliği; tesis iyileştirme, güçlendirme, yeni yatırım veya yenileme-genişletme projenize ilişkin entegre planlar sağlar. Uzmanlarımız, sorunsuz bir başlatma ve işletim için, proje planlarınızın etkinlik ve hatasızlığını sağlayan birçok faktörü dikkate alır. Size projeniz, gereksinimleriniz ve operasyon ortamınıza göre optimize edilmiş teknik özelliklerde ve zamanında, bütçe dahilinde tasarım mühendisliği sunacak uzmanlık ve deneyime sahibiz.

Tasarım mühendisliği hizmetlerimiz, metalürji operasyonlarındaki eski binalar ve bağlantılı altyapılarıyla ilgili olarak, müteahhitlerin malzeme ve ekipmanları imal, inşa ve monte etmek için gerek duyacağı bilgileri içeren ayrıntılı tasarım çizimleri sunar. Bu çizimler işletim ve bakım gerekliliklerini ele alırken, yerel inşaat güvenliği standartlarıyla da uyumludur.

Entegre metalürji, makine, süreç, yapı, elektrik ve inşaat mühendisliğine olanak sağlayan çok kapsamlı süreç mühendisliği konusunda uzmanlığa sahibiz. Yetenekli endüstri uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz size şu hizmetleri sağlayacaktır:

  • Ekipmanı belirtmek ve boyutlandırmak
  • Hafriyat, beton, yapısal çelik, mekanik, elektrikli ve alet düzeni bileşenleri dahil olmak üzere; tesis ve binaların ayrıntılı taslak çizimlerini oluşturmak
  • Elektrik ve su için dağıtım planları oluşturmak
  • Jeoteknik ve kaya mekaniği testleri gerçekleştirmek
  • Tesis tasarımlarını simüle etmek
  • Tesis tasarımının sağlık, güvenlik ve çevresel gereklilikleri ele aldığından emin olmak

Tesisinizin bir üst seviyeye yükseltilmesi veya genişletilmesine ilişkin tasarımın, hedeflenen geri kazanım ve geliştirme sırasında tanımlanmış ürün kalitesine dayalı olacağına güvenin ve şu avantajlardan yararlanmak için bizimle ortak olun:

  • Teknik ve lojistik zorlukların üstesinden gelecek yenilikçi çözümler
  • Potansiyel tasarım sorunlarının, inşaat aşamasındaki zorunlu değişikliklerin maliyetini hafifletecek şekilde, önceden tanımlanması

Operasyonel ve finansal riskleri hafifletmek ve hatasız maliyet ve programlar için, SGS ile hemen bugün iletişime geçin.