Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir sanayi veya ticaret tesisinde sağlık, güvenlik ve süreç değerlendirmeleri için doğru ve güvenilir parçacık deneyi çok önemlidir.

SGS, parçacıkların bileşiminin ve kimyasal yapısının belirlenmesinde kanıtlanmış bir kayda sahiptir ve olası süreç dallanmasını ve tehlikeli koşulları nitelendirmeye yardımcı olur.  

SGS, kil, metal dolumları, asbest, silika vs. gibi çok çeşitli parçacıklar için tehlikeli materyal değerlendirme konusunda engin bir deneyime sahiptir. Son derece becerikli laboratuvar uzmanlarımız, tesisinizdeki, binanızdaki veya medaninizdeki parçacıkları doğru bir şekilde tanımlayabilir, doğabilecek her türlü SGÇ'yi, endüstriyel hijyeni, prosesi veya endüstriyel çevre sorunlarını değerlendirebilir.

Kürsel SGS laboratuvar ağı, XRD, QEMSCAN(R), elektron mikroprob, optik mikroskopi ve ICP gibi parçacık tanımlamada gelişmiş gereçlerde hızlı geri dönüş sağlayabilir. Katı kalite kontrol ve uluslararası standartlara uygunluk, test sonuçlarınızın doğru ve kabul edilebilir olmasını sağlar.

Güvenebileceğiniz üçüncü taraf parçacık deneyi sonuçları için kimyasal ve minerolojik analizde dünya lideri olan SGS ile iletişime geçin.