Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Madencilik tüzüklerinin çoğu, siyanürden zengin tesis atıklarının atık havuzlarında biriktirilmeden önce oksitlenmesi gerektiğini belirtmektedir. Kanıtlanmış bir işleme teknolojisi kullanılarak yapılan bir işletme iş akış şeması, yatırımdan önce mali kurumların çoğu tarafından gerekli kılınmaktadır.

SGS, SO dahil altın geri kazanımında siyanür kullanımının tüm yönleri ile ilgili teknolojide dünya lideridir2Siyanür imhası için (sülfür dioksit) hava işlemi.

SGS, bir takım siyanür imhası prosesleri sunmaktadır. SO2Hava işlemi oldukça basittir ve sürekli uygun maliyetlidir. İşlem sırasında, sülfit iyonları aşağıdaki şekilde atmosfer oksijeni ve bir bakır katalizörü ile reaksiyona girer:

2CN-+ Na2S2O5+ 2O2+ 2OH---> 2CNO-+ Na2SO4+ SO42-+ H2O

SO2İşlem, aşağıdakiler dahil diğer siyanür imha yöntemlerine göre bir takım avantajlar sağlar:

  • Düşük reaktif maliyeti
  • CN'nin etkili oksidasyonu WAD(zayıf asit çözünebilir siyanür)
  • İşlem sırasında sülfit tuzlarının ve çinko sülfatın kullanılma olasılığı

<deficient sentence>2 Hava prosesi projeniz veya madeniniz için uygundur. Seri testi, (is continued at segment 1140) WAD (beginning of the sentece is at segment 1138) metalürji uzmanlarımızın CN konsantrasyonlarını dikkatli bir şekilde izlemesine ve sürekli pilot deneyi için hedef koşulları (katalizör, oksijen, redoks potansiyeli) oluşturmasına olanak sağlar. Bahsi geçen testlerden elde edilen veriler, atıklarınızdaki uygun siyanür konsantrasyonları nı mümkün olan en düşük maliyetle sonuçlandıran bir iş akış şeması ve ayar parametreleri tasarlamak için kullanılmaktadır. Pilot deneyimiz bunu tüm paydaşlar için gösterecektir.

SGS, altın geri kazanım operasyonunuzun her aşamasında güvenilir ve etkin siyanür yönetimini sağlayacak güvenilir teknolojiye ve teknik uzmanlığa sahiptir. öğrenmek için projenizin planlama aşamasında erkenden bizimle iletişime geçin. (connected to segment 1145)2( the sentence starts at 1144) SO hava işleminin işletmelerinizde kullanılan siyanürü imha etmek için en iyi çözüm olup olmadığını