Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Su kaynklarınızı gelecek için koruyun.

SGS yeraltı suları yönetimi, kontaminasyon risklerini göz önüne alan ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı düzenleyen bir su yönetimi planı oluşturmanıza yardımcı olur.

Taze yeraltı suyu, endüstriyel ve tarımsal faaliyetlerden olumsuz etkilenebilecek bir kaynaktır. Sular gelecekte de kaliteli kalacak şekilde korunmalıdır. Ayrıca bina ve yeraltı projelerinin başarısı için, yerlatı suyu seviyesi inşa veya mühendislik çalışmaları süresince yönetilmelidir.

Hidrojeolojik araştırmalar ekibimiz gelecekteki yeraltı suyu sorunlarını belirlemek ve aktif olduğunuz iş koluna uygun çözümler üretmek için bir dizi hizmet sunmaktadır. Akiferin türü ne olursa olsun, ayrıntılı bir değerlendirme yapmak için gerekli ekipmana biz sahibiz: pompalama ve örneklemeden su kütlesi bilgisayar modellemesine kadar. Hidrojeoloji uzmanlarımız birden fazla sanayi kolu için konut suyu şebekesini de kapsayan birden fazla seçeneği sunacak tecrübeye sahiptir.

Etüt ve lisanslama benzeri konularda size yönetim desteği de verebiliriz. Teknik gereklilikleri ve alan ölçümi raporlarını oluşturmak için gerekli olan tüm dokümantasyonu da temin edebiliriz. Hazırlayacağımız raporlar, aktif olduğunuz sanayi kolunda geçerli tüm düzenlemelere uyduğunuzu da kanıtlar.

Sunduğumuz hizmetlerin kapşamı şu şekildedir:

  • Yeraltı suyu araştırmaları
  • Yüzey Suyu Aaraştırmaları
  • Hidrojeokimya

Test paketimiz taze su ve mineral sondajında karşılaşılan yeraltı suyu su kimyasını içermektedir. Global çevresel ağımıza sorunsuzca entegre edilmiş olan laboratuarlarımız kimyasal su, taş, toprak ve diğer maden analizleri alanlarında geniş bir hizmet sunmaktadır. Benzersiz jeokimyasal analizler sunmayı, tesisinizdeki yeraltı suyu kimyasını akılcı bir şekilde anlaşılır kılmayı hedefliyoruz.

Yeraltı suları ve hidrojeolojik projelerinizde başarılı olmak için uzman ekibimizi hemen arayın.