Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Uluslararası Laboratuar Kalite Hizmetleri (LQSi), denetçilerin şunları sunarak laboratuvarlar, ekipman veya personelin kalite kontrol becerilerini inceleyebilmesine yardımcı olur:

  • Denetçi gözetiminde denetlenebilir sonuçların yerinde değerlendirilmesi için Onaylı referans materyaller (ORM) 
  • İlgili laboratuvara bilinmeyen madde olarak gönderilecek kör yeterlilik test programı (YTP) numuneleri

Onaylı Referans materyaller

LQSi, katı endüstri standartlarına göre ürtilmiş ve sertifikalandırılmış Onaylı Referans Materyaller (ORM) sunar. Doğru kimyasal ve fiziksel özelliklere sahip geniş bir mineral yelpazesine sahibiz.

Yeterlilik Test Programları (YTP)

LQSi YTP; yerel, ulusal ve uluslararası standart kuruluşlarının (ISO, ASTM, ANSI/ASQ ve otomotiv/çelik üreimi kuruluşları gibi) belirlediği katı laboratuvar kalite yönetimi standartlarını karşılamalarında laboratuvarlara yardımcı olmayı amaçlar. LQSi'nin PTP sistemiyle üretilen numuneler, katı homojenlik ve istatistik gerekliliklerini karşılar.

LQSi, her alandaki hizmetlerimizin kusursuz olması, tüm numunelerimizin homojen olması ve ASTM, ISO ve endüstri standartlarının fazlasıyla karşılanması maksadıyla teknik uzmanlara, ekipmanlara ve yazılımlara büyük yatırımlar yapmaktadır. LQSi, laboratuar kalite yönetimi sistemlerinin gerektirdiği teknik performans ihtiyaçlarını her zaman karşılamanıza yardımcı olur. Güvenebileceğiniz bir denetçi desteği için bizimle hemen iletişim kurun.