Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Nerede olursanız olun, neyi analiz etmek isterseniz isteyin, ihtiyacınız olan algılama, hassasiyet ve doğruluk limitleri ne olursa olsun, jeokimyasal analiz ve deney için SGS'ye başvurun.

İhtiyaç duyduğunuz konumlara, teknik güce, bağımsızlığa, tutarlılığa ve etik uyuma sahibiz.

45'ten fazla ticari laboratuvar ve numune hazırlama tesisinden ve 70'ten fazla maden sahası laboratuvarından oluşan benzersiz ağımız, çok sayıda ülke ve madencilik kampına uzanan, tutarlı bir global platform oluşturacak şekilde birbiriyle bağlantılıdır. Tüm dünyadaki jeokimyasal laboratuvarlarımız, tüm dünyadaki büyüme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak standart yöntemlere, yöntem kodlarına ve numune hazırlama tekniklerine sahiptir.

Benzersiz global ağımız sayesinde SGS, aşağıdakiler dahil olmak üzere geniş bir dizi jeokimyasal analiz sağlayabilir:

  • Numune Hazırlama
  • Hareketli Metal İyonu (MMI™) analizi
  • MMI oryantasyon araştırması
  • ICP-AES ve ICP-MS ile ultra iz ve iz element analizi
  • X ışını floresansı
  • Metal türleşmesi çalışmaları
  • Karbon ve kükürt analizi
  • Referans materyal hizmetleri

SGS jeokimyagerleri, pek çok numune matrisi türünde farklı elementleri hedefleyen çoklu element analizleri gerçekleştirir. Buna karşın ihtiyaçlarınızın benzersiz olduğunu biliyoruz ve bu nedenle hem özel analiz paketlerine hem yüksek düzeyli standart hizmetlere sahibiz.

Web tabanlı veri erişimi

SGS, analiz verilerinize internet üzerinden anında ve güvenli bir şekilde ulaşmak için web tabanlı veri erişim aracı olan “QLab”ı tasarlamıştır. QLab, numune durumunu takip etmenize ve iş durumu, teslim zamanı, plan/yöntem, müşteriye özgü kalite kontrol verileri ve analizlerinizin sonuçları gibi bilgileri görüntülemenize imkan tanır.

SGS, global ağımızın benzersiz derinlik ve genişlikteki uzmanlık ve deneyimine sahiptir. Stratejik ortak ve teknik danışman olarak sizi destekleyebiliriz. Global operasyon ve laboratuar ağımız sayesinde geniş bir dizi bağımsız kalite ve miktar ölçümü hizmeti sunuyoruz. Prosedürler, protokoller ve laboratuar uygulamalarından emin olmanız gerektiğinde, SGS ile işbirliği yapın.