Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin global operasyon ve laboratuvar ağı sayesinde değerli metaller için geniş, bir dizi bağımsız kalite ve miktar ölçümü hizmeti sunuyoruz.

SGS jeokimyagerleri, pek çok numune matrisi türünde farklı elementleri hedefleyen çoklu element ve kalite analizleri gerçekleştirir. Gelişmiş teknolojiye son derece bağlıyız; bu bağlılık sayesinde, tüm sözlerimizi yerine getirerek standart belirleyen kaliteli bir hizmet sunabiliyoruz. İhtiyaçlarınızın benzersiz olduğunu biliyoruz ve bu nedenle hem özel analiz paketlerine hem yüksek düzeyli standart hizmetlere sahibiz.

Değerli metaller (altın, gümüş ve platinyum grubu elementler) pek çok farklı teknik kullanılarak analiz edilebilir ve incelenebilir. Size en uygun yöntemin seçilmesi için bir SGS kimyagerine danışın ve koşullarınızı kendisine bildirin.

  • Ateş Analiziyle Platinyum, Paladyum ve Altın Analizi
  • Elenmiş metaller (Maden Çamuru Metalleri)
  • Nikel Sülfür Ateş Deneyiyle PGE Analizi
  • Kral Suyunda Özütlemeyle Altın Analizi
  • Altın ve Gümüş Külçe Analizi

SGS tüm laboratuvarlarında kalite takibi yapabilen kapsamlı ve sürekli bir programa sahiptir. Onlarca laboratuvarımız, endüstride kabul görmüş uluslararası sertifikalara ve/veya akreditasyonlara sahiptir. Bunların kapsamı her laboratuvarda farklıdır. SGS, global ağı sayesinde tüm dünyada benzersiz ve kapsamlı analiz yapma uzmanlığına ve deneyimine sahiptir; bize hemen ulaşın.