Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, gıda hizmetleri lojistiğinizin, uluslararası gıda güvenlik standartlarına, özellikle de IFS Lojistik standardına (Uluslararası Özellikteki Standart) uygunluğundan emin olmanıza yardımcı olur. Uygunluğunuz, depolama ve dağıtım işlemleri sırasında, gıda kalitesi ve güvenliğine olan bağlılığınızı gösterir.

Kendi depolama ve benzeri tesisleri olan, bağımsız lojistik hizmetleri sağlayıcısı, veya gıda komisyoncusu ve/veya ithalatçısı olarak, bu yönetmeliklere uymanız gerekir. IFS Lojistik, gıda ve gıda dışı ürünlerin, sevkiyat, dağıtım, yükleme ve boşaltımını kapsar. Bu standart, ağır yük araçları, trenler, gemiler, uçak ve diğer ulaşım türlerine ve bununla beraber depolama tesislerine uygulanabilir.

Dünyaya yayılmış ağımız ve uzmanlığımız sayesinde, akredite denetim ve belgelendirme hizmetlerini tedarik zinciriniz boyunca, nerede olursa olsun her lojistik noktasına ulaştırabiliriz. Uygunluğunuzun temin edilmesi ayrıca, para tasarrufu yaparak, sorumluluk risklerinizi azaltmanızı sağlayan, işlemsel verimliliği arttırmanıza ve ürün kalitesini iyileştirmenize yardımcı olur.

IFS belgelendirmesine erişmeniz ve yönetmeliklere uygunluktan faydalanmanız konusunda nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için SGS ile hemen irtibata geçin.