Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, lojistiğin malları bir yerden başka bir yere taşımaktan daha fazlası olduğunu bilmektedir. Bu nedenle tetkik ve belgelendirme dahil olmak üzere işletmenizi her bakımdan hitap eden çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

İçinizin rahat etmesi için işe lojistik durumunuzun tetkiği ile başlayacağız. Daha sonra belgelendirme ve standartların karşılanmasıyla işletmenizi nasıl geliştirebileceğinize dair tavsiyelerde bulunacağız. Bunlara IFS (Uluslararası Özellikli Standartlar) Acenta Belgelendirmesi ve IFD Lojistik Belgelendirmesi, BRC Depolama ve Dağıtım Belgelendirmesi (İngiliz Perakendeciler Birliği'nden), TAPA (Teknoloji Varlıklarının Koruması Derneği) ve ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetimi dahildir.

Hizmetlerimiz, sadece işletmenizi daha sorunsuz yönetmenize yardımcı olmaz aynı zamanda malları zamanında, uygun fiyata, güvenli ve sağlam teslim etme taahhüdünüzü yerine getirmenize de olanak sağlar. Hizmet yelpazesinin son halkası olarak personeliniz ve yönetiminiz için seminerler sunuyoruz.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test yöntemleri ve küresel erişim sunmaktayız.

Kapsamlı lojistik belgelendirme hizmetleri yelpazemiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.