Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

uluslararası demiryolu operatörleri ve şirketlerne ürün ve jizmet satmak için, kuruluşunuz IRIS Belgelendirmesi alarak çok büyük yarar sağlayacak - demiryolu kalite yönetimi değerlendirmesi Eğer Avrupa'ya satış yapıyorsanız belgelendirme zorunludur.

uluslararası demiryolu endüstrisi standardı(IRIS), demiryolu tedarik zinciri genelinde işletme yönetim sistemlerinin değerlendirilmesi için yaygın, küresel bir yöntemdir. ISO 9001'e dayanır ve uluslararası demiryolu endüstrisinin belirli gereksinimlerine göre uyarlanabilir.

SGS'de, deneyimli tetkikçilerimizIRIS Belgelendirmeyegiden tetkik sürecinde kuruluşunuza rehberlik etmek üzere endüstriniz ve onun belgelendirme standartlarında derin bilgi sahibidir. Başarı, yeni pazarlara yol açar ve kalite ve güvenliğe bağlılığınızı gösterir.

IRIS yönetmelikleri ve kılavuzu, demiryolu tedarikçilerinin tetkiki için yüksek düzeyde şeffaflık sunar. Demiryolu endüstrisine malzeme ve bileşen tedarikçileri için geçerlidir ve demiryolu taşıtları ve sinyalizasyon sektörleri için 2009'dan bu yana zorunludur. IRIS, Avrupa Demiryolu Endüstrileri Birliği (UNIFE) tarafından geliştirilmiştir.

IRIS Belgelendirmegereksinimleri, katılımcı şirketlerin yönetim sistemlerinin ayrılmaz bir parçasıdır ve aşağıdakiler için önemli faydalar sağlar:

Sistem Entegratörleri

  • Çeşitli üretim tesislerinizdeki kaliteyi arttırır
  • Tedarikçileri değerlendirme ve onaylama süreçlerini basitleştirir
  • Kendi onay tetkiklerinize olan ihtiyacı ortadan kaldırır
  • Tek bir ortak IRIS web veri tabanından doğru ve güvenilir veriye erişim

Malzeme Üreticileri

  • IRIS platformuna veri girer ve günceller
  • Başarılı belgelendirme bilgisi tüm sistem entegratörler ve olası müşteriler için mevcut hale getirilebilir
  • Endüstride yüksek görünürlüğe ulaştırır
  • Belgelendirme için tek bir başvuru ile zamandan ve paradan tasarruf edin(ISO 9001 ve IRIS)

Operatörler

  • Hem demiryolu malzemelerini hem de demiryolu araçlarını geliştirerek tüm tedarik zinciri boyunca gelişir

IRIS belgelendirmestandartlarına karşı değerlendirme yoluyla kuruluşunuzun demiryolu kalite yönetim sistemi geliştirmesine yardım edebiliriz ve tetkik, belgelendirme ve seminer servisleri ile performansınızı geliştiririz