Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS ile çalışarak bilgi güvenliğine olan bağlılığınızı gösterin. Kapsamlı hizmet yelpazemiz – ISO 27001 endüstri standardına ilişkin tetkikler, belgelendirme ve semineri içeren – bilgi yönetim sistemlerinizi tamamlayıcı niteliktedir.

İş bilgileriniz başarınız için önemlidir – fakat bilgilerinizin güvenliği ne ölçüde sağlanıyor? Bilgi güvenliği yönetim sistemleriniz (ISMS) ne kadar güçlü? Gizli verilerinizin yanlış ellere geçmesinin sonuçları neler olabilir?

Size, işletmeniz dahilindeki bilgi zincirinin, lojistik ve tedarik zincirlerinin nasıl daha iyi yönetilebileceğine ilişkin gelişmiş bir anlayışa sahip olma fırsatı sunarak bu soruları cevaplamanıza yardımcı olabiliriz. Bu bilgiyle – ve ISMS belgelendirme seçeneği ile birlikte – iş ağları üzerinden doğru bilgilere doğru insanların erişebiliyor olduğu güvencesi sağlanır.

Dünyanın lider test etme, doğrulama, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, yüksek derecede deneyimli uzmanlar, gelişmiş değerlendirme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Bilgi güvenliği yönetim hizmetlerimizin kapsamlı yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün irtibat kurun.