Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşinizin tümünü her an izleyemezsiniz. Bunun için, SGS'den güvenlik yönetimi hizmetlerine güvenin.

Size, çözümlerinizin ve sistemlerinizin işlerliği konusunda güvence sağlayan geniş uzman ağımızın detaylı bilgilerine erişim sağlarız. İşlemlerinizde güvenliğin iyi yönetilmesini ve sürekli iyileştirme üzerine odaklanarak en güncel uygulamalara uygun olmasını sağlarız. Uzmanlarımız ithalat-ihracat ve sınır güvenliği ve tedarik zinciri yönetimi için sağlam sistemler uygulamanıza yardım ederek stratejiniz üzerinde odaklanmanızı, markanızı korumanızı ve müşteri memnuniyeti elde etmenizi sağlar.

Teknoloji Varlıklarının Koruması Derneği (TAPA), Terörizme Karşı Gümrük Ticaret Ortaklığı (C-TPAT) ve ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetimi gibi tanınmış standartlara yönelik olarak sizinle birlikte çalışırız. Güvenlik yönetimi hizmetlerimizi bağımsız çözümler olarak kullanabilir ya da bizden bunları ihtiyaçlarınıza uyarlamamamızı ve iç süreç ve prosedürlerinizi geliştirmemizi isteyebilirsiniz.

Dünyanın lider test, doğrulama, gözetim ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test yöntemleri ve küresel erişim sunuyoruz.

Güvenlik yönetim hizmetlerimizin kapsamlı yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün irtibat kurun.