Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sağlık, güzellik ve zindelik ürünlerinin insan vücuduna uygulanması, güvenlik ve etkinliğin birinci önceliğe sahip olması demektir.

SGS, tüm dünyadaki sağlık, güzellik ve zindelik ürünleri üreten müşterilerine, üretimden piyasaya sunuma dek araştırma ve testlerin her evresinde destek olabilecek engin bir deneyime sahiptir.

Müşterilerimize kozmetik, nutrasötik maddeler ve besin takviyeleri ile ilgili konularda, uluslararası uzmanlığımız ve kendi alanlarındaki son gelişmeler konusunda derin bilgi sahibi olan üstün düzeyde becerikli ve bilgili personelimizle birçok hizmet sunarız.

Hizmetlerimiz çok çeşitlidir:

  • Kalite kontrol testleri: Analitik kimya, mikrobiyoloji
  • Ürününüzün güvenliğini ve etkinliğini güvence altına alan klinik testler
  • Analiz ve raporlama: Böylece ürünleriniz ve şirketiniz hakkında bilinçli kararlar almak için hassas ve güvenilir veriler ve raporlar elde edebilirsiniz
  • Uluslararası ve yerel düzenleyici gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olmak için, denetim ve belgelendirme

Müşterilerimizle birlikte çalışır, onların özel ihtiyaçlarını karşılayan programları oluşturur veya gerektiğinde bağımsız hizmetler sağlarız. Uzman çalışanlarımız en uygun çözümü açıklamak için sizi bekliyor.

SGS gözetim, denetim, test ve belgelendirme konusunda dünya lideridir ve bu nedenle, sağlık, güzellik ve zindelik endüstrisine yönelik hizmetler konusunda bir referans noktası oluşturur.