Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in sunduğu çevresel değerlendirmeler ve yönetim hizmetleri çevreye yapmış olduğunuz etkileri en aza indirmenize ve şirketinizin saygınlığını geliştirerek operasyonel etkinliğini artırmanıza yardımcı olur.

Bir çevresel değerlendirme gelecekte ortaya çıkabilecek potensiyel tehlikeleri ve zorlukları tespit eder ve çevrenize yapacağınız olumsuz etkileri azaltır. Olası senaryoları oluşturarak ve gelecekte ortaya çıkacak zorlukları göz önüne alarak yapılacak bir çevresel risk analizi, tesisinizde ileride ortaya çıkabilecek her türlü duruma hazırlıklı olmanızı etmenizi ve bunun için bütçe ayırmanızı sağlar. İleri bir safhada kaynak kirlenmesinden meydana gelebilecek pahalı rehabilitasyonun önüne geçmek için mevcut sorunlarla derhal mücadele etmenize olanak sağlar.

Çevresel verilerinizin yönetimi, çevresel yönetim stratejisinin vazgeçilmez bir parçasıdır ve işinizin tüm alanlarını ilgilendirir. Çevresel verilerinizi yönetme, analiz etme ve yorumlama konularında size yardımcı olabiliriz ve bu sayede olası riskleri azaltmanıza ve yönetmenize ve koşulları gözle görülür şekilde iyileştirilmenize imkan tanır.

Çevre verisi uzmanlarımız, çevresel veri yönetiminizin global standartlara uygunluğunu ve size ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verdiğini garanti eder. Daha fazla bilgi edinin.