Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sera gazı emisyonunuzun gönüllü ya da zorunlu raporlama gerekliliklerini karşılamanıza yardım etmek için, SGS size bir dizi iklim değişikliği hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

Hizmetlerimiz şirketinizin AB Komisyonu Emisyon Ticareti Planı (ETS) gereğince yeterlilik alıp alamayacağınız konusunda, bir Temiz Gelişim Mekanizması projesi geliştirdiğinizde ya da giderek artan sayıdaki gönüllü veya devlet temelli girişimlere bir rapor hazırlamanız gerektiğinde yardımcı olur. İklim değişimi programımız sera gazı ticareti yapmanızı kolaylaştıracaktır. Doğrulama prosedürlerinin standardizasyonunu destekleyerek, uluslararası projelerde yer almanızı sağlar.

İklim değişimi hizmetlerimizin kapsamı:

  • Karbon ayakizi hesaplaması, doğrulaması ve sürekli izlenmesi
  • Karbon etiketleme
  • Karbon nötrlüğünü doğrulama
  • Temiz gelişim mekanizması proje doğrulaması
  • AB ETS
  • AB ETS havacılık sektörü doğrulaması
  • BK karbon azaltımı taahhütü
  • Gönüllü etkinlikler ve diğer plrojeler

Sera gazı emisyonu ve emisyon azaltımı raporlarının tam, uyumlu ve kabul edilebilir olmasının sağlanması konusunda kararlıyız. Projelerin gerekli yeterlilik krtiterlerine sahip olmalarını sağlamak için projeleri doğruluyoruz. Emisyon doğrulamamız yasal düzenlemere uyarak gönüllü raporlamaları belirlemektedir. Ayrıca emisyon azaltımlarını da doğruluyoruz.

140 ülkede bulunan 1100'ü aşkın ofisimizle, projenize ve size yakın olduğumuzdan emin olabilirsiniz. İklim değişimi hizmetlerini sektörünüze uyarlamak ve çalışmalarınızda rekabet avantajı sağlamak için bizi hemen arayın.

İklim değişimi ve akılcı sürdürebilirlik sorunları stratejik planlamalarda hiç olmadığı kadar önem arz etmektedir. Sera gazı emisyonunuzu azaltmak için adımlar attığınızda, bu adımların şirketinizi için en uygun adımlar olduğu konusunda size yardımcı oluruz.

Uzman iklim değişimi uzmanlarımız her sanayi sektöründe tecrübe sahibidir ve dünyanın her bölgesinde bulunmaktadır. Tüm gün boyunca laboratuarlarımıza ulaşma olanağı sunuyoruz, test sonuçlarının hızla size ulaşmasını sağlıyoruz ve bu size belgeleme ve doğrulama hizmetlerimizde yer alan hedeflere ulaşmanızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi almak için bizi hemen arayın.