Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir dizi uluslararası standartla, organizasyonların çalışanlarını korumak, müşteri güveni tesis etmek ve ticari itibarı iyileştirmek için etkili iş sağlığı ve güvenliği sistemleri uygulamalarını sağlamaktayız.

Kalite, sağlık, güvenlik ve çevre: SGS özen göstermenize yardım eder.

İş sağlığı ve güvenliği, başarılı işletmeler için önemli bir konudur - personelinizin refahı ve güvenliği en önemli husus olmalıdır, çünkü atasözündeki gibi, insanlar sizin en değerli varlığınızdır. Ayrıca, sizin kendi personelinizle doğrudan ilgilenmenizin dışında, bir dizi QHSE politikalarının ikinci bir etkisi daha olacaktır: iş arkadaşlarını, aile üyelerini, işverenleri, müşterileri, tedarikçileri, yakındaki toplulukları ve sizin çalışma ortamınızdan etkilenen toplumun diğer üyelerini de koruyabilirsiniz.

Hiç şüphesiz halihazırda yürürlükte olan sağlık ve güvenlik politikaları ve prosedürlerine sahipsinizdir. Fakat en iyi uygulamaya bağlı kaldığınızdan emin olabilir misiniz? Yerel, ulusal ve uluslararası düzenlemelere uyuyor musunuz? Ve uyduğunuzu düşünüyorsanız, bunu ispatlayabilir misiniz?

SGS olarak, bizim çözümlerimiz ve cevaplarımız var. Kapsamlı bir kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hususları yelpazesinde danışmanlık ve eğitim vermekteyiz. Dünyanın önde gelen gözetim, belgelendirme, test ve denetim şirketi olarak, yerel mevzuat ve uluslararası standartlara tümüyle aşinayız. ISO 31000 ve REACH gibi standartlar. Size, mesleki ya da endüstriyel hijyen, hava kalitesi, toz, gürültü ve titreşimle ilgili olarak çalışma ortamınız, itinalı teknik değerlendirme ve tehlikeli maddeler konularında yardım edebiliriz. Ve çevre denetimleri, ekonomik ve sosyal sürdürülebilirlik konularında uzmanız.

Birlikte, çalışma dünyanızda pek çok fark yaratabiliriz. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.