Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Adenosin trifosfat (ATF) testi su ve diğer bileşenlerdeki bakteri oranını kontrol eder. ATF analizi yaptırarak büyük masraflara yol açacak bakteriyel kontaminasyonun önüne geçmek için SGS'i hemen arayın.

ATF testlerini de kapsayan mikrobiyolojik testler su ve diğer bileşenlerdeki bakteri oranını ölçmenize yardım eder. ATF'ler molekül ve enerji kaynağı olduklarından canlı hücrelerin her bölgesinde bulunabilirler ve bir ATF testi, test örneklemesi içerisinde bulunan organizma miktarını gösteren bir genel resim ortaya koyar.

ATF testi oldukça etkin bir testtir ve elde edilen sonuçlar hızlı bir şekilde ekrana yansıtılır. Biz, tüm laboratuar analizlerimizde dünyadaki en yeni yöntemleri ve en ileri teknolojiyi kullanırız. Testlerde test örneklemelerinden elde edilen biyolimunesens ölçümlerinin yardımına başvurulur. Lusiferaz enzimleri ile ATF'den alınan tepkimeler bir luminometre ile ölçülebiliecek ışık oluştururlar. Elde edilen ışık miktarı canlı organizmaların test örneklemesindeki yayılımını ortaya koyar.

ATF analizlerimizden elde edilen sonuçlar organizasyon gerekliliklerini yerine getirme ya da yasal kontrollerde kullanılabilir. Gerekli olduğu durumlarda elde ettiğimiz bulgular bazında sizinle bir temizleme planı oluşturmak için kullanabiliriz. Tüm hizmetlerimiz sizin spesifik yükümlülüklerinize uygun olarak hazırlanmıştır ve iş risklerinizin yönetilmesine, iş verimliliğinizin artırılmasına ve şirketinizin imajının olumlu şekilde yükseltilmesine yardım etmeyi hedeflemektedir.

Bakteriyel kontaminasyon büyük çevresel bir tehlikedir: Ürünlerinize, içme ve soğutma suyunuza ve süreçlerinzde ortaya çıkan her türlü atık üretimine etki edebilir. İleriye etki eden bir yaklaşım ve net bir izleme planı temiz bir çalışma şekli ve şirketinizin rekabet avantajı sağlaması demektir. Ürünlerinizin güvenli olduğundan emin olmanız onları daha erken satışa sunmanız anlamına gelir. Olumlu bir iş yapın ve ATF analizi ekibimizi hemen arayın.