Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Suyunuzun korunması ve kontaminasyonun engellenmesi için SGS yeraltı suyu havza araştırmaları toplama alanını tespit eder ve bir koruma alanı oluşturur.

Sunduğumuz yeraltı suları hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için hidrojeoloji uzmanlarımızı hemen arayın.

Yerel su şebekesi ve özel su tedariği kalitenizi sağlamak için yeraltı su kaynaklarının korunması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle su tedarik şirketleri, yerel idari makamlar ve su dağıtımıyla ilgillenen diğer şirketler yeraltı suyu koruma hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar.

Uzman hidrojeologlardan oluşan ekibimiz su havzası alanlarınızı tanımlarlar. Akabinde yeraltı suyunuzun akış yatağındaki geçirgenliği değerlendirmek için bir dizi test ve tekniğin yardımına başvuruyoruz. Elde edilen sonuçlar bir bilgisayar modellemesi yardımıyla görüntülenir ve olası kirlenme risklerinin değerlendirilmesi ve su havzasının etrafının krokilendirilmesine imkan tanır.

Kirlenmelere karşı korunma alanının sınırlanması çalışmaları hidrojeoloji alanında sağlam altyapı tecrübesinin var olmasını gerektirmektedir. Uzman ekibimiz ve sertifikalı laboratuar ağımız dünya genelinde birçok vaka üzerinde çalışmıştır ve yeraltı suları araştırmaları ve ilgili bilgisayar modellemesi konularında geniş tecrübeye sahiptir. Bu alanda geçmişte göstermiş olduğumuz performans yeraltı su kaynaklarınızın korunması konusunda entegre ve hızlı bir plan elde etmenizi mümkün kılar.

SGS ile işbirliği yapmak su yönetimi konusunda kalite ve profesyonellik garantisi sunar. Tecrübeli ekibimizi hemen arayın.