Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in sunduğu akifer karakterizasyonu, su kontaminasyonuna bağlı risklerin etkin bir şekilde yönetilmesini mümkün kılar.

Daha fazla bilgi edinmek için hidrojeoloji uzmanlarımızı hemen arayın.

Bir alandaki yeraltı suyu kirliliği karmaşık bir sorun olarak karşınıza çıkabilir. Yeraltı suyu akış sistemlerinin karmaşıklığı, herhangi bir kontaminasyonun bulunduğunuz bölgenin sınırlarına dahil olma riski taşır. Sunduğumuz akifer karakterizasyon hizmeti sayesinde bu risklerin yönetimi konusunda size yardımcı olabiliriz. İlk incelemeler sayesinde suyun dağılmasını sınırlamaya ve yeraltı su kirliliğinin yaptığı etkileri yönetmeye yardımcı olabiliriz.

Suyun özelliklerini ortaya çıkarmak için, yapmış olduğumuz yeraltı suyu alan incelemelerinin kapsamı pompalama ve izleme testlerini ve izleyiciler yardımıyla su akımının görselleştirilmesini içerebilmektedir. Kontaminasyona yol açan maddelerin hangi hızla belirlenmiş olan parsel sınırlarını aştığını ve su kuyularına, nehirlere ve göletlere ulaştığını tespit edebilmek için su akış hızını belirliyoruz.

Akifer karakterizasyonundan elde edilen sonuçlar yerel hidrojeoloji - gözenek akiferi, yarık akifer, karstik bölgeler, hidrojeolojik engellerin varlığı göz önünde tutularak bir kavramsal alan modeline entegre edilmektedir. Araştırmalar sizin durumunuzla uyumlu risk yönetimi ve su kalitesi iyileştirme tekniklerini dikkate alma olanağı sunmaktadır.

Akifer karakterizasyonu ve yeraltı suyu kirliliği konularında daha ayrıntılı bilgi elde edebilmek için akredite ekibimizi hemen arayın.