Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in yapacağı kirleticilerin akıbeti ve taşınması araştırması kirleticilerin arazinizde hareket hattını belirler, tipini değerlendirir ve akılcı bir ıslah planı formüle eder. Daha fazla bilgi için uzmanlarımızı bugün arayın.

Arazinizde bulunan metal, kloritli solventler, hidrokarbonlar ve zırai ilaçlar benzeri kirleticiler vb. arazinizde ve komşu göletlerde, ırmaklarda ve korunan akiferlerde hareket edebilir ve yayılabilirler. Bunların bazıları katı durumda olabilir ancak çözülme ve absorbe edilmelerle yeraltı sularına ve toprağa karışabilirler.

Kirlenmelerin yayılmasını önlemenin en iyi yolu arazinizdeki farklı kirleticilerin hareket yönlerini biliyor olmaktır. Kirleticilerin akıbeti ve taşınması araştırması yeraltı sularınızın içinde bulunan kirleticilerin davranışı hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Yeraltı sularındaki kirleticilerin davranışını simule etmek için üç boyutlu hidrojeolojik modellemenin kullanılması su kirleticilerinin doğal azalımı modelini belirlememize olanak tanır. Son teknoloji ürünü modelleme yazılımını kullanarak yerel jeolojik ve hidrojeolojik konteksi, yağmur yağması, filtreleme ve azalım koşullarını entegre ediyoruz ve yeraltı suları kinetiklerini kullanarak biyokimyasal tepkimeleri modelleyebiliyoruz.

Araştırmalarımız bize sürdürülebilir ıslah teknikleri geliştirmemizi ve sizin durumunuza özel düzenli izleme planı oluşturmamızı sağlıyor. Arazinizin nasıl izlenebileceği ve kontrol edilebileceğini öğrenmek için bizi hemen arayın.